Uzdravení ducha sirotka

Kód: DB2665
Neohodnoceno
Značka: Leif Hetland
–5 %
Uzdravení ducha sirotka
179 Kč –5 % 170 Kč
Skladem (5 ks)
Nezanechám vás jako sirotky, přijdu k vám. (Jan 14,18)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezanechám vás jako sirotky, přijdu k vám. (Jan 14,18)

Bůh nikdy nechtěl, abychom žili jako sirotci bez Otce nebo bez domova. Ještě před vznikem světa měl v plánu založit rodinu. Proto stvořil syna, Adama, a opatřil mu dokonalý domov s přáním, aby vládl v autoritě, kterou ho Bůh jako jeho Otec obdařil. Poté se však objevil nepřítel a začal krást, ničit a zabíjet všechno, co Otec stvořil. Bůh nás však prostřednictvím svého syna Ježíše obnovil. Přesto mnozí z nás dosud žijí jako sirotci, kteří se snaží dosáhnout svým úsilím dědictví a právo pobývat v Otcově domě. Ducha sirotka není možné vyhnat; lze ho pouze nahradit láskou, protože dokonalá láska zahání veškerý strach.

Všechno, co patří Otci, je naše! Celé stvoření toužebně vyhlíží zjevení Božích synů a dcer. Je načase začít být plně těmi, jimiž jsme byli stvořeni, aby se mohlo celé stvoření vrátit do Otcova domu.

Leif Hetland je dobře známý svou schopností probouzet v křesťanech touhu po misii. Je zakladatelem organizace Global Mission Awareness, jejímž cílem je vybudovat armádu křesťanů, kteří splní velké poslání a budou považovat poslední Boží přikázání za svou prvořadou prioritu. GMA v současnosti misijně působí ve 22 národech dosud nezasažených evangeliem. Ve své činnosti vychází z přesvědčení, že se blížíme k cíli toho největšího běhu lidských dějin. Vedle jiných tak šíří poselství, které se jako hořící pochodeň předává od jednoho člověka a národu k druhému už přes dva tisíce let. bdquo;Záleží nám na 55 000 lidech, kteří dnes zemřou, aniž kdy v životě slyšeli evangelium Ježíš Krista.ldquo;

Brož., 136 str., rok vydání: 2014

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2014
Počet stran: 136
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239261

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: