Zdravá prorocká služba

Kód: DB3235
Neohodnoceno
–4 %
Zdravá prorocká služba
109 Kč –4 % 104 Kč
Skladem (10 ks)
Průvodce efektivním používáním proroctví v místní církvi. Tato stručná publikace je průvodcem zdravým používáním proroctví v církvi. Naleznete v ní praktická doporučení a postupy, které vám pomohou v církvi uvolnit působení zdravých, životodárných proroctví. Tato doporučení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průvodce efektivním používáním proroctví v místní církvi.

Tato stručná publikace je průvodcem zdravým používáním proroctví v církvi. Naleznete v ní praktická doporučení a postupy, které vám pomohou v církvi uvolnit působení zdravých, životodárných proroctví. Tato doporučení vycházejí z mnohaletých zkušeností autorů s prací s církvemi a různými prorockými skupinami a týmy. Nejedná se o soustavu pravidel a metod, ale o výčet principů, které vám pomohou zacházet s prorockými dary moudře a bezpečně. Díky tomu budou proroctví pro lidi pomocí a požehnáním a nebudou je moci zraňovat a bránit jim v duchovním růstu.
Budou-li proroctví používána správně, povede to k uvolňování Božího života do životů jednotlivců a celé církve. Jsou vám zde představeny praxí prověřené principy, jejichž dodržováním z proroctví načerpáte poklad, který je v něm skrytý.
Touhou autorů je podporovat mocné, zdravé a životodárné působení prorockých darů a služby v kontextu místní církve.
Vedoucí i sbory si potřebují osvojit principy zdravého plynutí prorockých darů tak, aby je ani nezhášeli, ani nenechali volně šířit jako divoký oheň. Tehdy z nich posluchači přijmou užitek, ke kterému je Bůh posílá.
Proročtí lidé se potřebují učit přinášet slova vhodným způsobem a v kontextu situace společenství, v němž se nacházejí.

Stephen a Angela Bolerovi v současnosti žijí nedaleko Edinburghu ve Skotsku. Mají cestovní službu, během níž vyučují a slouží církvím ve Spojeném království i v dalších národech. Jedním z důrazů jejich vyučování a tréninku je pomáhat lidem učit se pohybovat v prorockém obdarování a prorocké službě. Vedou školu prorocké služby sídlící ve Skotsku a spolupracují s mnoha místními církvemi a sítěmi církví v Evropě a dalších národech. Srdcem a vizí jejich služby je vidět živou Ježíšovu církev, která se pohybuje v jeho moci a přítomnosti s plností prorocké a apoštolské milosti a pomazání. Mnohokrát též sloužili v České republice.

Doporučení
Knížka Steve a Angely Bolerových o zdravé prorocké službě je velmi dobrým počinem, který zaplní mezeru v této oblasti. bdquo;Prorockým protokolemldquo; se totiž málokterý autor takto důkladně a prakticky zabývá. Jde o dílo zkušených prorocky obdarovaných manželů založené na solidním biblickém základu a několika desítkách let poctivé služby v oblasti prorokování. Autory osobně znám a oceňuji na nich rovněž jejich osobní laskavost, smířlivost a vřelý vztah k místním sborům a různým denominacím. Knížku by si měl pořídit každý, kdo chce prorokovat i každý vedoucí, který by chtěl prorokování rozumět a neuhašovat Ducha.

- Mgr. Ing. Miloš Kačírek, Ph.D., předseda prorockého hnutí Orli z.s.,
předseda správní rady Nadace Mezinárodního domu modliteb v Praze


Velmi se mně spisek líbí tématem i obsahem. Je to užitečné a mohlo by to povzbudit k prorokování a odstranit chyby, které občas proroctví znevěrohodnily a vedly k obecnému odmítání.

- Ing. Lubomír Ondráček, pastor Křesťanského společenství Praha,
předseda Křesťanské misijní společnosti
Brož., 72 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 72
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239483

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: