Vybojované vítězství (3 v 1)

Vybojované vítězství (3 v 1)

Margies Wolfhard

Tři klíčové knihy Wolfharda Margiese v jedné:Problémy (ne)jsou požehnáním Autor biblicky dokládá, že za našimi problémy se vždy skrývá dosud.. více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB2229

maloobchodní cena: 169 Kč ušetříte 8 Kč (5%)

161 Kč včetně DPH

dostupnost: 7 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Margies Wolfhard - Vybojované vítězství (3 v 1)

Tři klíčové knihy Wolfharda Margiese v jedné:

Problémy (ne)jsou požehnáním
Autor biblicky dokládá, že za našimi problémy se vždy skrývá dosud nepřevzatá část našeho dědičného podílu. Pokud se k tomu správně postavíme, změní se problémy v požehnání.

Dědictví dospělých
Tato kniha nám má pomoci nejen k poznání našeho dědictví, ale i k jeho uchopení. Je příliš mnoho křesťanů, kteří postrádají všechna požehnání nesmírného dědictví, které jim náleží. Klíčem k dědic­tví je dospělost. Tato kniha nám chce pomoci tento klíč uchopit. Otvírá nám dědictví a ukazuje cestu k síle, svobodě od nábožen­skosti a poznání nadpřirozeného.

Jak zacházet s poraženým nepřítelem
Žije se lépe a krásněji, když víme, jak reálné je Ježíšovo vítězství nad tím, kdo krade, rdousí, zabíjí a ničí, nad satanem. Většina křesťanů se chová tak, jako by ďábel ještě stále oplýval mocí, překypujícím zdravím a vitalitou. Tato kniha chce ukázat logickým postupem z Božího slova, jak vypa­dá životní styl Ježíšova následovní­ka, který stále triumfuje nad ďáblem a pokořuje jej, místo aby se sám nechal od něho přemáhat.

Tyto tři tituly od Wolfharda Margiese jsou geniálně stručné, výstižné a podle mého soudu pro křesťany v naší zemi i velmi potřebné. Ukazují na biblické pravdy o milosti, kterou aktivně přijímáme vírou. Naše dědictví v Kristu není pro pasivní fatalisty. Potřebujeme dozrát v dospělé křesťany, kteří užívají své Otcem darované dědictví. Dále jsme vedeni k víře v biblického satana, který má velmi jasné hranice svého působení. Čtenář je povzbuzen k víře v Kristovo dokonané vítězství a k vděčnosti za jeho dílo kříže.“

Tomáš Korčák, pastor Křesťanského společenství Juda, Mělník

Brož., 152 str.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku