Vybojované vítězství (3 v 1)

Kód: DB2229
Neohodnoceno
–4 %
Vybojované vítězství (3 v 1)
169 Kč –4 % 161 Kč
Skladem (2 ks)
Tři klíčové knihy Wolfharda Margiese v jedné:Problémy (ne)jsou požehnáním Autor biblicky dokládá, že za našimi problémy se vždy skrývá dosud nepřevzatá část našeho dědičného podílu. Pokud se k tomu správně postavíme, změní se problémy v

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři klíčové knihy Wolfharda Margiese v jedné:

Problémy (ne)jsou požehnáním
Autor biblicky dokládá, že za našimi problémy se vždy skrývá dosud nepřevzatá část našeho dědičného podílu. Pokud se k tomu správně postavíme, změní se problémy v požehnání.

Dědictví dospělých
Tato kniha nám má pomoci nejen k poznání našeho dědictví, ale i k jeho uchopení. Je příliš mnoho křesťanů, kteří postrádají všechna požehnání nesmírného dědictví, které jim náleží. Klíčem k dědicshy;tví je dospělost. Tato kniha nám chce pomoci tento klíč uchopit. Otvírá nám dědictví a ukazuje cestu k síle, svobodě od náboženshy;skosti a poznání nadpřirozeného.

Jak zacházet s poraženým nepřítelem
Žije se lépe a krásněji, když víme, jak reálné je Ježíšovo vítězství nad tím, kdo krade, rdousí, zabíjí a ničí, nad satanem. Většina křesťanů se chová tak, jako by ďábel ještě stále oplýval mocí, překypujícím zdravím a vitalitou. Tato kniha chce ukázat logickým postupem z Božího slova, jak vypashy;dá životní styl Ježíšova následovníshy;ka, který stále triumfuje nad ďáblem a pokořuje jej, místo aby se sám nechal od něho přemáhat.

bdquo;Tyto tři tituly od Wolfharda Margiese jsou geniálně stručné, výstižné a podle mého soudu pro křesťany v naší zemi i velmi potřebné. Ukazují na biblické pravdy o milosti, kterou aktivně přijímáme vírou. Naše dědictví v Kristu není pro pasivní fatalisty. Potřebujeme dozrát v dospělé křesťany, kteří užívají své Otcem darované dědictví. Dále jsme vedeni k víře v biblického satana, který má velmi jasné hranice svého působení. Čtenář je povzbuzen k víře v Kristovo dokonané vítězství a k vděčnosti za jeho dílo kříže.ldquo;

Tomáš Korčák, pastor Křesťanského společenství Juda, Mělník

Brož., 152 str.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2010
Počet stran: 152
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: