Vize žně

Kód: DB3143
Neohodnoceno
Značka: Rick Joyner
–4 %
Vize žně
149 Kč –4 % 142 Kč
Skladem (>10 ks)
„Hle, činím něco docela nového a už to raší. Nevíte o tom? Já povedu pouští cestu, pustou krajinou řeky.“ (Izajáš 43:19)Tato knížka nám má pomoci, abychom se dobře připravili na největší a nejmocnější Boží jednání v dějinách, které zasáhne celý svět. Potřebujeme

Detailní informace

Detailní popis produktu

bdquo;Hle, činím něco docela nového a už to raší. Nevíte o tom? Já povedu pouští cestu, pustou krajinou řeky.ldquo; (Izajáš 43:19)

Tato knížka nám má pomoci, abychom se dobře připravili na největší a nejmocnější Boží jednání v dějinách, které zasáhne celý svět. Potřebujeme rozumět časům - tomu, co se bude dít, a potřebujeme vidět přicházející Království, abychom mohli připravit cestu přicházejícímu Králi.

Je nejvyšší čas, abychom se připravili na to, co přicházíhellip;

bdquo;Nestrachujte se! Nebuďte zmateni. Což jsem ti vše neohlašoval a neoznamoval už předem? Vy jste moji svědkové. Což je Bůh kromě mne?Jiné skály není, já o žádné nevím.ldquo; (Izajáš 44:8)

bdquo;Vždy, když jsem zveřejnil některé z těchto vidění, jsem byl zavalen žádostmi o svolení je kopírovat nebo přeložit. Každé z nich rychle oblétlo celý svět. Nyní, o dvě desetiletí později, je lidé znovu objevují. Tato kniha má uspokojit rostoucí poptávku po nich. Mnohá prorocká slova z těchto vidění se naplnila a zdá se, že se brzy uskuteční i zbytek. Tato vidění jsou dnes aktuálnější než kdy dříve.ldquo; - Rick Joyner

Rick Joyner (* 1949) je hlavním pastorem sboru MorningStar Fellowship ve Fort Mill v Jižní Karolíně (USA). Kromě toho je zakladatelem a vedoucím MorningStar Ministries, která pomáhá více než pěti stům misionářů na misijním poli a více než deseti tisícům církví, škol a dalších služeb po celém světě. Je autorem více než padesáti knih včetně známé trilogie Poslední bitva. S manželkou Julií mají pět dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 102
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239438

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: