Vidoucí

Kód: DB2495
Neohodnoceno
Značka: James W. Goll
–4 %
Vidoucí
245 Kč –4 % 233 Kč
Skladem (6 ks)
Prorocká moc vidění, snů a otevřených nebes Prorocká hnutí v církevních dějinách i v současném životě napájejí dva mohutné proudy: prorok, jehož zjevení je primárně slovní, a

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prorocká moc vidění, snů a otevřených nebes

Prorocká hnutí v církevních dějinách i v současném životě napájejí dva mohutné proudy: prorok, jehož zjevení je primárně slovní, a vidoucí, jehož zjevení je svou povahou spíše vizionářské. Mnohým lidem se tito vizionářští proroci jeví jako tajemní, ba podivínští - jakoby z jiného světa.
Poznání odstraňuje nedorozumění. Připojte se k autorovi Jamesi W. Gollovi na vzrušující a poučné cestě do této méně známé dimenze - do vizionářského světa vidoucího! Objevíte prorockou moc snů, vidění a života pod otevřenými nebesy.
Jak se bdquo;dějeldquo; vizionářské zjevení? Můžeme mu důvěřovat? Jak zapadá do života dnešní církve? Může se vidoucím stát každý křesťan, nebo je tato dimenze proroctví vyhrazena zvlášť obdarovaným?
Vidoucí vás chytne za srdce a probudí ve vás hlad po důvěrném vztahu s Bohem, protože cílem vidoucího je zjevovat Ježíše Krista!

Jako ve svých jiných knihách, i v knize quot;Vidoucíquot; spojuje James W. Goll přísně biblický přístup s duchovním postojem a osobní zkušeností. V češtině neexistuje kniha, která by takto souhrnně popsala nejrůznější aspekty jedné oblasti prorocké služby, a sice oblasti vidění. (Popravdě řečeno, nevím, zda srovnatelná kniha existuje v nějakém jiném jazyce.) Kniha uspokojuje všechny nároky analytického myšlení, ale ve skutečnosti je pozváním k hledání Boha, při kterém si s analytickým myšlením nevystačíme, neboť je k němu třeba osobního nasazení.
Dan Drápal, teolog, překladatel a publicista

Brož., 200 str., rok vydání 2012


Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2012
Počet stran: 200
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239223

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: