Vidoucí

Vidoucí

Goll James W.

Prorocká moc vidění, snů a otevřených nebes Prorocká hnutí v církevních dějinách i v současném životě napájejí dva mohutné proudy: prorok,.. více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB2495

maloobchodní cena: 245 Kč ušetříte 12 Kč (5%)

233 Kč včetně DPH

dostupnost: 6 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Goll James W. - Vidoucí

Prorocká moc vidění, snů a otevřených nebes

Prorocká hnutí v církevních dějinách i v současném životě napájejí dva mohutné proudy: prorok, jehož zjevení je primárně slovní, a vidoucí, jehož zjevení je svou povahou spíše vizionářské. Mnohým lidem se tito vizionářští proroci jeví jako tajemní, ba podivínští – jakoby z jiného světa.
Poznání odstraňuje nedorozumění. Připojte se k autorovi Jamesi W. Gollovi na vzrušující a poučné cestě do této méně známé dimenze – do vizionářského světa vidoucího! Objevíte prorockou moc snů, vidění a života pod otevřenými nebesy.
Jak se „děje“ vizionářské zjevení? Můžeme mu důvěřovat? Jak zapadá do života dnešní církve? Může se vidoucím stát každý křesťan, nebo je tato dimenze proroctví vyhrazena zvlášť obdarovaným?
Vidoucí vás chytne za srdce a probudí ve vás hlad po důvěrném vztahu s Bohem, protože cílem vidoucího je zjevovat Ježíše Krista!

Jako ve svých jiných knihách, i v knize "Vidoucí" spojuje James W. Goll přísně biblický přístup s duchovním postojem a osobní zkušeností. V češtině neexistuje kniha, která by takto souhrnně popsala nejrůznější aspekty jedné oblasti prorocké služby, a sice oblasti vidění. (Popravdě řečeno, nevím, zda srovnatelná kniha existuje v nějakém jiném jazyce.) Kniha uspokojuje všechny nároky analytického myšlení, ale ve skutečnosti je pozváním k hledání Boha, při kterém si s analytickým myšlením nevystačíme, neboť je k němu třeba osobního nasazení.
Dan Drápal, teolog, překladatel a publicista

Brož., 200 str., rok vydání 2012


blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku