Tři domy

Kód: DB3174
Neohodnoceno
–5 %
Tři domy
259 Kč –5 % 246 Kč
Skladem (10 ks)
Radikální islám, militantní sekularismus a mýtus koexistence. Jaké je řešení?Svět je v pohybu. Je plný nespokojenosti, zmatku a touhy po proměně. Tolerance je hodnocena výše než pravda. Bombardují nás zdánlivě mírumilovná poselství o koexistenci, doprovázená líbivými hesly a doporučeními od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radikální islám, militantní sekularismus a mýtus koexistence. Jaké je řešení?

Svět je v pohybu. Je plný nespokojenosti, zmatku a touhy po proměně.

Tolerance je hodnocena výše než pravda. Bombardují nás zdánlivě mírumilovná poselství o koexistenci, doprovázená líbivými hesly a doporučeními od nejrůznějších celebrit.

Navzdory samolepkám a potištěným tričkům však platí: Koexistence je mýtus. Ve skutečnosti se odehrává bitva o svět - bitva mezi radikálním islámem, militantním sekularismem a židokřesťanským světonázorem.

Co to znamená pro tebe jako křesťana? A proč by tě to mělo zajímat?

Robert Stearns, který má za sebou léta veřejného působení, předpovídá, že dojde k nebezpečnému kulturnímu střetu. Jeho zvěst je srozumitelná a hluboká. Ukazuje:

  • že radikální islám má moc proměnit západní kulturu,
  • proč židokřesťanský světonázor pozbývá síly
  • co křesťané mohou a musí udělat
  • a mnoho dalšího

Pokud některý ze zmíněných světonázorů převládne, bude to znamenat globální kulturní zlom. Jakou roli v tom sehrajete vy?

Robert Stearns je zakladatel a výkonný ředitel Eagleslsquo; Wings, globálního hnutí církví, křesťanských organizací a vedoucích. Vydává časopis Kairos a je jedním z duchovních otců celosvětového Dne modliteb za pokoj pro Jeruzalém. Stearns se pravidelně setkává s ministry vlád nejrůznějších států i s náboženskými představiteli a vedoucím podnikateli. Je žádaným řečníkem a publicistou.

Brož., 208 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 208
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239445

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: