Tři domy

Tři domy

Stearns Robert

Radikální islám, militantní sekularismus a mýtus koexistence. Jaké je řešení?Svět je v pohybu. Je plný nespokojenosti, zmatku a touhy po proměně... více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB3174

maloobchodní cena: 259 Kč ušetříte 13 Kč (5%)

246 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Stearns Robert - Tři domy

Radikální islám, militantní sekularismus a mýtus koexistence. Jaké je řešení?

Svět je v pohybu. Je plný nespokojenosti, zmatku a touhy po proměně.

Tolerance je hodnocena výše než pravda. Bombardují nás zdánlivě mírumilovná poselství o koexistenci, doprovázená líbivými hesly a doporučeními od nejrůznějších celebrit.

Navzdory samolepkám a potištěným tričkům však platí: Koexistence je mýtus. Ve skutečnosti se odehrává bitva o svět – bitva mezi radikálním islámem, militantním sekularismem a židokřesťanským světonázorem.

Co to znamená pro tebe jako křesťana? A proč by tě to mělo zajímat?

Robert Stearns, který má za sebou léta veřejného působení, předpovídá, že dojde k nebezpečnému kulturnímu střetu. Jeho zvěst je srozumitelná a hluboká. Ukazuje:

  • že radikální islám má moc proměnit západní kulturu,
  • proč židokřesťanský světonázor pozbývá síly
  • co křesťané mohou a musí udělat
  • a mnoho dalšího

Pokud některý ze zmíněných světonázorů převládne, bude to znamenat globální kulturní zlom. Jakou roli v tom sehrajete vy?

Robert Stearns je zakladatel a výkonný ředitel Eagles‘ Wings, globálního hnutí církví, křesťanských organizací a vedoucích. Vydává časopis Kairos a je jedním z duchovních otců celosvětového Dne modliteb za pokoj pro Jeruzalém. Stearns se pravidelně setkává s ministry vlád nejrůznějších států i s náboženskými představiteli a vedoucím podnikateli. Je žádaným řečníkem a publicistou.

Brož., 208 str., rok vydání: 2018

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku