Setkání s Anděly

Kód: DB2300
Neohodnoceno
–4 %
Setkání s Anděly
229 Kč –4 % 218 Kč
Skladem (6 ks)
Nejsme sami!Věděli jste, že obvykle se ve vaší společnosti vyskytujemnohem více andělů, než si uvědomujete? Vaše modlitby uvolňují Boží moc a Bůh často posílá anděly, kteří přinášejí jeho mocnou odpověď. Andělé byli při díle ve Starém i v Novém zákoně - a jsou při díle i dnes! Opusťte mýty a

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejsme sami!

Věděli jste, že obvykle se ve vaší společnosti vyskytuje mnohem více andělů, než si uvědomujete? Vaše modlitby uvolňují Boží moc a Bůh často posílá anděly, kteří přinášejí jeho mocnou odpověď. Andělé byli při díle ve Starém i v Novém zákoně - a jsou při díle i dnes!
Opusťte mýty a pohádky a objevte skutečnou povahu, roli i dějiny andělů v našem světě. V této zevrubné studii učitelé, badatelé a vizionáři James a Michal Ann Gollovi na základě Písma, církevních dějin, svědectví i osobních zkušeností
  • popisují různé kategorie andělů
  • vysvětlují, jak andělé v tomto světě působí jakožto Boží služebníci
  • ukazují vzájemný vztah přímluvy a působení andělů
  • pomáhají vám porozumět, jak vnímat anděly a jak si zajistit jejich pomoc ve vašem vlastním životě

Nejsme sami! Když se modlíme bdquo;přijď tvé království, buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemildquo;, zveme nebeské zástupy, aby se k nám připojily, aby nám pomáhaly a aby nás posilovaly. A tyto zástupy jsou připraveny přijít nám na pomoc.

Brož., 192 str., vydáno 2010


Jedinečná kniha o službě andělů v českém jazyce!

Setkání s anděly jsou dalším aktuálním spisem Jamese a Michal Ann Gollových. Všude kolem nás se množí nadpřirozené zážitky. Velice potřebujeme poučení, jež nám pomůže porozumět navštívením, která jsou stále častější. Uctívat anděly je hloupé, ale stejně hloupé by bylo anděly ignorovat. Gollovi nám předkládají velmi potřebné ponaučení, které nám jistě pomůže správně projít touto úžasnou dobou nebeských návštěv.
Bill Johnson, hlavní pastor Bethel Church, autor knihy Když nebe sestoupí na zem

Kniha Setkání s anděly je podrobnou studií o andělech a jejich důležité službě. Je založena jednak na biblickém pohledu na toto téma a jednak na osobních setkáních, které měli James a Ann Gollovi se světem andělů. Tato kniha také užitečným způsobem čerpá ze zkušeností s anděly mnohých uznávaných služebníků v současnosti i od různých církevních otců.
Kniha obsahuje tyto klíčové hodnoty:
  • umožňuje nám vidět, jak svatí Boží andělé nádherným způsobem odrážejí Pánův charakter, abychom jej mohli lépe znát;
  • ukazuje, že jejich zaměřením je sloužit a oslavovat Ježíše;
  • učí nás, jak se můžeme naučit anděly rozeznávat a společně s nimi pracovat na našem nebeském poslání
  • a také to, že modlitby, přímluvy a víra věřících jsou zásadní k tomu, aby andělé mohli být uvolněni pro službu Pánu, jeho církvi a lidu Izraele tak, že budou přinášet Kristovu vládu tomuto věku, který se chýlí ke svému konci.
Tuto knihu doporučujeme všem, kteří hledají, jak porozumět biblickému základu pro činnost andělů v současnosti.
Stephen Angela Bolerovi, proroci ze Skotska, kteří slouží již mnoho let i v České republice

James W. Goll byl obdařen ne zcela běžnou kombinací duchovních darů - má jednak dar proroctví, jednak dar vyučovat. Kniha Setkání s anděly je plná živých zkušeností prorockého rázu (na nichž se podílela i jeho manželka Michal Ann), ale současně je i pečlivou biblickou a historickou sondou. Kniha jistě povzbudí každého, kdo očekává na Boha a kdo touží po plnohodnotném duchovním životě.
Dan Drápal, teolog, překladatel a publicista

V České republice dnes na knižních pultech najdete velkou řadu okultních knih o andělech. Též filmy, písněhellip; a vůbec touha po nadpřirozených setkáních s andělskými bytostmi je populární. Tím více scházela v češtině kniha, která by přinesla zdravé biblické učení o andělech a povzbudila k očekávání jejich jednání. Kniha manželů Gollových tuto mezeru zaplňuje. Jako proročtí lidé mají mnoho osobních zkušeností. Centrem však nejsou pouze nějaké nadpřirozené zážitky, pro které bychom se nadýmali výjimečností, ale prohlubující se vztah s Pánem Ježíšem Kristem. Sílící aktivita andělů a jejich rozeznání v církvi jsou velice důležité pro vítězství v duchovních bitvách, které jsou před námi. Věřím, že tato kniha přinese do Božího lidu posun ve spolupráci s Nebesy a více uvolní božské nadpřirozené zdroje pro šíření jeho Království.
Tomáš Korčák, pastor Křesťanského společenství Juda, Mělník

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2011
Počet stran: 192
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: