Přemožení strachu

Kód: DB2933
Neohodnoceno
Značka: Rick Joyner
–4 %
Přemožení strachu
89 Kč –4 % 85 Kč
Skladem (9 ks)
V posledních dnech nabývá bitva o lidskou duši dramaticky na intenzitě. Tato bitva probíhá v každém jednotlivci, v každém sboru, v každém městě i v každém národě. Pokud tento konflikt nepochopíme, čeká nás porážka. Tato knížka má osvětlit a zničit jednu z nejmocnějších zbraní, s jejíž pomocí nepřítel našich duší

Detailní informace

Detailní popis produktu

V posledních dnech nabývá bitva o lidskou duši dramaticky na intenzitě. Tato bitva probíhá v každém jednotlivci, v každém sboru, v každém městě i v každém národě. Pokud tento konflikt nepochopíme, čeká nás porážka. Tato knížka má osvětlit a zničit jednu z nejmocnějších zbraní, s jejíž pomocí nepřítel našich duší drží lidi v zajetí svých zlých způsobů. Tou zbraní je STRACH!

Ďábel používá strach, aby udržel svou moc nad světem, zatímco Pán používá víru, aby lidi z této moci vysvobodil. Víra nás uvádí pod Pánovu vládu - do jeho Království. V něm nacházíme svobodu, abychom mohli naplnit určení, k němuž jsme byli stvořeni. Tato bitva mezi vírou a strachem zuří v každé duši. Rozhoduje o tom, zda budeme či nebudeme v životě úspěšní. Běh našeho života určí buď víra - nebo strach. Rozhodnutí je na každém z nás. To budeme muset vybojovat. Tato knížka vás má pro tento boj posílit; volá vás k tomu, abyste překonali veškerý strach, jenž vás chce ovládnout, a nahradili ho vírou, která nezadržitelně stoupá výš - k naplnění vašeho osobního určení.

Brož., 80 str., rok vydání: 2016

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2016
Počet stran: 80
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239322

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: