Přemožení rasizmu

Kód: DB3131
Neohodnoceno
Značka: Rick Joyner
–4 %
Přemožení rasizmu
89 Kč –4 % 85 Kč
Skladem (10 ks)
Poslední kniha z Edice Strhávání duchovních pevností! Ježíš řekl, že důležitým znamením poslední doby a předzvěstí jeho návratu budou etnické konflikty. Nyní se to naplňuje - etnické konflikty jsou jedním z největších problémů, s nimiž se musí vyrovnávat jak dnešní svět, tak církev. Svět

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poslední kniha z Edice Strhávání duchovních pevností!

Ježíš řekl, že důležitým znamením poslední doby a předzvěstí jeho návratu budou etnické konflikty. Nyní se to naplňuje - etnické konflikty jsou jedním z největších problémů, s nimiž se musí vyrovnávat jak dnešní svět, tak církev. Svět rasové problémy nezvládá. Příčinou je duchovní mocnost, kterou nelze zastavit vhodnou legislativou či lidským úsilím. Pokud se církev s tímto problémem nevyrovná a my se nevypořádáme s rasismem v našich vlastních řadách a nepřemůžeme ho, padne svět brzy do propasti chaosu, zkázy a nezměrného utrpení. Příčinou toho všeho bude rasový konflikt.

Rasismus je založen na dvou základních kamenech. Prvním je pýcha těla - posuzování druhých podle jejich zevnějšku. Druhým kamenem je strach z lidí, kteří jsou odlišní. Rasismus je pevně propojená kombinace pýchy a strachu. Důvěra je mostem, který umožňuje vztahy. Můžete milovat, můžete odpouštět, ale pokud nemáte důvěru, je vztah nemožný. Strach a pýcha ničí důvěru, která umožňuje vztahy, a proto vytvářejí rozdělení. Kristův kříž jedná jak s lidskou pýchou, tak s lidskou nejistotou. Čím hlouběji v nás kříž působí, tím budeme díky jeho lásce pokornější a jistější. Ti, kdo se stávají duchovními lidmi, začínají vše posuzovat z duchovního hlediska a nesoudí tělesně.

Brož., 72 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 72
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239407

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: