Přemožení ducha chudoby

Kód: DB3107
Neohodnoceno
Značka: Rick Joyner
–4 %
Přemožení ducha chudoby
89 Kč –4 % 85 Kč
Skladem (10 ks)
Duch chudoby představuje jednu z nejmocnějších a nejvražednějších pevností, s jejichž pomocí udržuje satan svět v otroctví. Každý křesťan a každý sbor musí bojovat s tímto nepřítelem a přemoci ho. Jen tak budeme moci naplnit své poslání. Tato pevnost je jednou z nejúčinnějších zbraní, kterou proti nám nepřítel nasadil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duch chudoby představuje jednu z nejmocnějších a nejvražednějších pevností, s jejichž pomocí udržuje satan svět v otroctví. Každý křesťan a každý sbor musí bojovat s tímto nepřítelem a přemoci ho. Jen tak budeme moci naplnit své poslání. Tato pevnost je jednou z nejúčinnějších zbraní, kterou proti nám nepřítel nasadil. Pokud ji překonáme, dosáhneme značné duchovní autority, s jejíž pomocí budeme schopni naplnit některé z nejpalčivějších potřeb světa. Kdekoli byla tato mocnost přemožena, jakoby tam skončila ta nejhorší duchovní zima a svět začal opět rozkvétat jarními květy.

Mluví-li se o chudobě, zpravidla nám vytanou na mysli finance nebo ekonomika. Duch chudoby s nimi souvisí, ale zdaleka ne vždy. Duch chudoby je mocnost, která nám má znemožnit, abychom chodili v plnosti onoho vítězství, které nám Kristus vydobyl na kříži, a abychom zakoušeli požehnání plynoucí z Kristova dědictví. Může se týkat nejrůznějších oblastí - kvality našeho manželství, pomazání ke službě, stejně jako dalších zdrojů, které potřebujeme, abychom mohli naplnit své poslání.

Brož., 88 str., rok vydání: 2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 88
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239391

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: