Pastýřem dětského srdce

Kód: DB3109
Neohodnoceno
Značka: Ted Tripp
–10 %
Pastýřem dětského srdce
220 Kč –10 % 198 Kč
Skladem (4 ks)
Dnešní děti se nechovají tak, jak by měly, a rodiče nechápou proč a jsou z toho rozčarovaní a zmatení. Mnozí dospěli k závěru, že úkol vychovat děti je nesplnitelný. Někteří se zklamaně vzdávají, jiní se snaží uplatnit autoritativní přístup. Cílem této knihy je ujistit vás, že situace není beznadějná. I ve třetím

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnešní děti se nechovají tak, jak by měly, a rodiče nechápou proč a jsou z toho rozčarovaní a zmatení. Mnozí dospěli k závěru, že úkol vychovat děti je nesplnitelný. Někteří se zklamaně vzdávají, jiní se snaží uplatnit autoritativní přístup.

Cílem této knihy je ujistit vás, že situace není beznadějná. I ve třetím tisíciletí lze vychovávat děti v biblických hodnotách, které sami uznáváte. Nemusíte se - a ani byste neměli - hroutit a dospívat k závěru, že váš úkol je nesplnitelný.

Trippova práce vás provede vývojem dítěte a formativními vlivy, které působí na jeho chování. Upozorní na důležitost vzájemné komunikace rodičů a dětí a zaměří pozornost na pastýřský přístup k dětem, který vychází z biblických zásad.

DR. TEDD TRIPP pracuje více než třicet let jako ředitel školy, pastor a odborný poradce rodičů.

Brož., 188 str., rok vydání: 2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 188
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087587386

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: