Midasův dotek

Kód: DB3250
Neohodnoceno
–10 %
Midasův dotek
287 Kč –10 % 258 Kč
Skladem (>10 ks)
Vyvážený přístup k biblické prosperitě. Přáli jste si někdy, aby se všechno, čeho se dotknete, proměnilo ve zlato? Bájný král Midas si to přál, avšak brzy poté, co se mu jeho přání splnilo, si uvědomil, že to vlastně ve skutečnosti nechce! V průběhu téměř 70 let své služby se Kenneth E. Hagin musel často zabývat otázkou prosperity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážený přístup k biblické prosperitě.

Přáli jste si někdy, aby se všechno, čeho se dotknete, proměnilo ve zlato? Bájný král Midas si to přál, avšak brzy poté, co se mu jeho přání splnilo, si uvědomil, že to vlastně ve skutečnosti nechce!

V průběhu téměř 70 let své služby se Kenneth E. Hagin musel často zabývat otázkou prosperity křesťanů. V knize bdquo;Midasův dotekldquo; vysvětluje, že nebiblická učení mohou křesťany uvést buď do otroctví chudobné mentality, anebo do nezdravé zaměřenosti na peníze a věci. Obě tyto polohy jsou nebezpečnými bdquo;příkopyldquo; podél správné biblické cesty. Reverend Hagin zdůrazňuje vyvážený biblický přístup a bdquo;stáčí vůz zpětldquo; doprostřed cesty.

Možná jste si kladli otázku, proč nezažíváte Boží požehnání tak, jak byste měli. Když uvedete do praxe to, co o penězích a prosperitě říká Boží Slovo, uvidíte víc Boží moci v akci v každé oblasti svého života.

Brož., 208 str., rok vydání: 2019

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Tomáš Hovorka - H Ateliér
Rok Vydání: 2019
Počet stran: 208
Vazba: brožovaná
EAN: 9788090542792

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: