Marek

Marek

Knight George R.

George R. Knight v tomto komentáři k Evangeliu podle Marka přibližuje tehdejší svět, odhaluje tajemství o Ježíši, která dokážou obohatit.. více

Kniha

vydavatel: Advent Orion

kód produktu: DB3137

maloobchodní cena: 290 Kč ušetříte 29 Kč (10%)

261 Kč včetně DPH

dostupnost: 7 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Knight George R. - Marek

George R. Knight v tomto komentáři k Evangeliu podle Marka přibližuje tehdejší svět, odhaluje tajemství o Ježíši, která dokážou obohatit hledající mysl a přinést požehnání otevřenému srdci.Z hlediska dějin křesťanství je Markovo evangelium jedinečné. Hned v prvním verši Marek jasně oznamuje svůj cíl – napsat „evangelium Ježíše Krista, Syna Božího“ Kniha nám představuje Ježíše, Božího Mesiáše, Krista, jenž přišel a zvěstoval „království Boží“ všem, kteří činili pokání a věřili evangeliu. 
Toto evangelium je pravděpodobně první křesťanskou knihou o Ježíši Kristu, která kdy byla napsána a později šířena. Markovo evangelium, přestože bylo zaměřeno na určitou skupinu křesťanů, bylo určeno širší skupině čtenářů – nejen římským křesťanům, ale obecně obyvatelům celého regionu kolem Středozemního moře. 

Autor knihy Dr. George R. Knight je emeritním profesorem církevních dějin na Teologickém semináři Andrewsovy univerzity. Je autorem několika biblických komentářů a knih o historii církve adventistů. V češtině vyšly jeho knihy Setkání s Ellen Whiteovou, Adventismus v proměnách času, Hledání identity a S Božím slovem na každý den: ...na hoře Blahoslavenství. 

Kniha vychází ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem v edici biblických komentářů „Bible pro dnešek“.

Váz., 280 str., rok vydání: 2018

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku