Jak si udržet zázrak

Kód: DB3061
Neohodnoceno
–4 %
Jak si udržet zázrak
269 Kč –4 % 256 Kč
Skladem (>10 ks)
S každým darem, který od Boha přijmete, se pojí i zodpovědnost jej udržet - jinak riskujete, že o své požehnání přijdete. Tento princip se vztahuje nejen na oblast fyzického uzdravení, ale i na celou řadu dalších životních oblastí. K přijímaným darům může patřit například i respekt, úcta, přízeň, příležitost, láska

Detailní informace

Detailní popis produktu

S každým darem, který od Boha přijmete, se pojí i zodpovědnost jej udržet - jinak riskujete, že o své požehnání přijdete. Tento princip se vztahuje nejen na oblast fyzického uzdravení, ale i na celou řadu dalších životních oblastí. K přijímaným darům může patřit například i respekt, úcta, přízeň, příležitost, láska, odpuštění, uznání či zdravé učení. Způsob, jakým nakládáme s dary, jež od Boha přijímáme, může ovlivnit celou naši budoucí životní cestu.

Autorka knihy, biblická učitelka Joan Hunterová, vás provede cestou zjevení, během níž:

  • poznáte, jaký je rozdíl mezi tím urvat si něco a přijmout dar od Boha
  • upevníte svou víru v zázračné Boží zaopatření
  • porozumíte tomu, jak zaujmout správnou pozici pro přijetí Božích darů
  • uvědomíte si, jaké překážky mohou přijetí požehnání bránit
  • objevíte tajemství toho, jak se nenechat připravit o již přijatá požehnání

Jestliže se naučíte pevně držet přijaté zázraky, ovlivní to každou oblast vašeho života. Změníte způsob svého myšlení, uvidíte věci obnoveným zrakem a budete žít v souladu s tepem Božího srdce.

Joan Hunterová vydala svůj život Kristu v útlém věku dvanácti let, kdy začala věrně sloužit Bohu po boku svých rodičů Charlese a Frances Hunterových. Společně cestovali po celém světě, kde pořádali uzdravovací shromáždění a školy uzdravení. Joan je pomazaná evangelistka s dary uzdravování, dynamická učitelka a autorka několika bestselerů. Založila a vede službu Joan Hunter Ministries. Její televizní pořady jsou vysílány po celém světě. Joan žije se svým manželem Kelleym Murellem ve městě Pinehurst v Texasu. Mají spolu osm dětí - čtyři dcery a čtyři syny - a rostoucí počet vnoučat.

Brož., 232 str., rok vydání: 2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 232
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239360

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: