IVP komentář k dobovému pozadí Bible

Kód: DB3157
Doprodej
Neohodnoceno
–10 %
IVP komentář k dobovému pozadí Bible
890 Kč –10 % 801 Kč
Momentálně nedostupné (4 ks)
Nepostradatelný pomocník, v němž najdete vysvětlení kulturních souvislostí každého verše Nového zákona. REVIDOVANá, ROZšíŘENá VERZE Má-li člověk dobře porozumět Bibli a správně ji aplikovat, potřebuje dva hlavní zdroje informací. Jeden z nich představuje samotná Bible. Druhým je pochopení doby a kultury popisované v textu, jejž

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepostradatelný pomocník, v němž najdete vysvětlení kulturních souvislostí každého verše Nového zákona.
REVIDOVANá, ROZšíŘENá VERZE

Má-li člověk dobře porozumět Bibli a správně ji aplikovat, potřebuje dva hlavní zdroje informací. Jeden z nich představuje samotná Bible. Druhým je pochopení doby a kultury popisované v textu, jejž právě čte. Původní autorův zájem a cíl lze pochopit jen se znalostí dobových okolností.
Tento ojedinělý komentář poskytuje stěžejní informace o popisované době a kultuře potřebné pro důkladné - a plodnější - studium Bible. Postupuje přitom verš po verši.
Toto revidované vydání standartní encyklopedie ve svém oboru bylo kompletně rozšířeno a obsahuje nyní ještě aktuálnější informace, o něž se s námi dělí jeden z předních odborníků na židovskou, řeckou a římskou kulturu novozákonní doby.

Srozumitelný komentář, úspěšný bestseller, těžící z výsledků třicetiletého hloubkového studia, nabízí neocenitelné informace o historických, sociálních a náboženských souvislostech dané doby. Přehledně, verš po verši, komentuje celý Nový zákon. Obsahuje rovněž glosář kulturních termínů a významných historických postav, mapy, tabulky, aktuální životopisy a úvodní texty s vysvětlením kulturního pozadí ke každé knize Nového zákona.

Váz., 957 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Křesťanský život
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 957
Vazba: pevná
EAN: 9788071122043

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: