IVP komentář k dobovému pozadí Bible

IVP komentář k dobovému pozadí Bible

Keener Craig.S.

Nepostradatelný pomocník, v němž najdete vysvětlení kulturních souvislostí každého verše Nového zákona. REVIDOVANÁ, ROZŠÍŘENÁ VERZE Má-li člověk dobře porozumět Bibli.. více

Kniha

vydavatel: Křesťanský život

kód produktu: DB3157

maloobchodní cena: 890 Kč ušetříte 89 Kč (10%)

801 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Keener Craig.S. - IVP komentář k dobovému pozadí Bible

Nepostradatelný pomocník, v němž najdete vysvětlení kulturních souvislostí každého verše Nového zákona.
REVIDOVANÁ, ROZŠÍŘENÁ VERZE

Má-li člověk dobře porozumět Bibli a správně ji aplikovat, potřebuje dva hlavní zdroje informací. Jeden z nich představuje samotná Bible. Druhým je pochopení doby a kultury popisované v textu, jejž právě čte. Původní autorův zájem a cíl lze pochopit jen se znalostí dobových okolností.
Tento ojedinělý komentář poskytuje stěžejní informace o popisované době a kultuře potřebné pro důkladné - a plodnější - studium Bible. Postupuje přitom verš po verši.
Toto revidované vydání standartní encyklopedie ve svém oboru bylo kompletně rozšířeno a obsahuje nyní ještě aktuálnější informace, o něž se s námi dělí jeden z předních odborníků na židovskou, řeckou a římskou kulturu novozákonní doby.

Srozumitelný komentář, úspěšný bestseller, těžící z výsledků třicetiletého hloubkového studia, nabízí neocenitelné informace o historických, sociálních a náboženských souvislostech dané doby. Přehledně, verš po verši, komentuje celý Nový zákon. Obsahuje rovněž glosář kulturních termínů a významných historických postav, mapy, tabulky, aktuální životopisy a úvodní texty s vysvětlením kulturního pozadí ke každé knize Nového zákona.

Váz., 957 str., rok vydání: 2018

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku