IVP komentář k dobovému pozadí Bible

IVP komentář k dobovému pozadí Bible

Keener Craig.S.

Tento ojedinělý a srozumitelný komentář poskytuje neocenitelné informace o historických, sociálních, kulturních a náboženských souvislostech novozákonní doby potřebné pro hlubší.. více

Kniha

vydavatel: Křesťanský život

kód produktu: DB3157

maloobchodní cena: 890 Kč ušetříte 89 Kč (10%)

801 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 59 Kč nebo ZDARMA
Keener Craig.S. - IVP komentář k dobovému pozadí Bible

Tento ojedinělý a srozumitelný komentář poskytuje neocenitelné informace o historických, sociálních, kulturních a náboženských souvislostech novozákonní doby potřebné pro hlubší studium Bible pro pastory i laiky. Postupuje přitom verš po verši. 
Obsahuje glosář kulturních termínů a významných historických postav a úvodní text s vysvětlením kulturního pozadí knihy Matouš. 
Toto revidované vydání standardní encyklopedie ve svém oboru bylo kompletně rozšířeno a obsahuje nyní ještě aktuálnější informace, o něž se s námi dělí jeden z předních odborníků na židovskou, řeckou a římskou kulturu novozákonní doby. 
IVP KOMENTÁŘ KE KNIZE MATOUŠ JE OCHUTNÁVKOU PŘIPRAVOVANÉHO KOMPLETNÍHO IVP KOMENTÁŘE K NOVÉMU ZÁKONU. 

Komentář je výsledkem pečlivého výzkumu a přitom je přístupný jak časově vytíženému pastorovi, tak kterémukoli dalšímu čtenáři. Dílo dává všem k dispozici, pasáž po pasáži, ovoce autorova letitého bádání v jediném svazku. – George O. Wood, Generální superintendent Assemblies of God

Brož., 170 str, rok vydání: 2018

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku