Dopisy blízkým

Dopisy blízkým

Luther Martin

Martin Luther, nejvýznamnější reformátor církve, spolutvůrce německého jazyka a jeden z nejdůležitějších křesťanských teologů, je postavou, jaká nesnadno hledá.. více

Kniha

vydavatel: Biblion

kód produktu: DB3060

maloobchodní cena: 149 Kč ušetříte 37 Kč (25%)

112 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Dopisy blízkýmDopisy blízkýmDopisy blízkým
Luther Martin - Dopisy blízkým

Martin Luther, nejvýznamnější reformátor církve, spolutvůrce německého jazyka a jeden z nejdůležitějších křesťanských teologů, je postavou, jaká nesnadno hledá srovnání. Není však tato jeho velikost spíše drtivá? Není jeho vehemence spíše odstrašující? Jaký to byl vlastně člověk? Jednou z nejpřístupnějších cest, jak najít odpověď, je nahlédnout do jeho dopisů.

Dopisy blízkým jsou stručným výborem z Lutherovy obsáhlé korespondence, který má reformátora představit nejen jako teologa, myslitele či hrdinu, ale především jako člověka. Ukazuje, jaká břemena, těžkosti a nemoci musel přemáhat (někdy i mrzutosti a drsnosti), jak se však stále znovu vracel k radostné naději evangelia, kterou probouzel i v druhých, jak mu nechyběl humor ani citlivost k bližním, jak dobrým uměl být přítelem, oddaným manželem a milujícím otcem a jak své povolání navzdory všemu naplňoval až do konce.

Váz., 176 str., rok vydání: 2017

Tuto knihu ve výhodném balíčku najdete zde.

Recenze.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku