Autorita

Autorita

Vincent Alan

Koho máme poslouchat? V otázce autority panuje mnoho nejasností a zmatků. Bůh na mnoha místech Písma hovoří o duchovní autoritě... více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB2048

maloobchodní cena: 69 Kč ušetříte 3 Kč (5%)

66 Kč včetně DPH

dostupnost: 7 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Vincent Alan - Autorita

Koho máme poslouchat? V otázce autority panuje mnoho nejasností a zmatků. Bůh na mnoha místech Písma hovoří o duchovní autoritě. Od každého se očekává, že se podřídí zákonné autoritě. Satan bojuje proti Boží autoritě a falšuje ji. Neporozumění autoritě přitom nemůžeme použít jako omluvu toho, že se jí nepodřizujeme. Proto je pro nás důležité, abychom Boží plán s autoritou dobře znali a respektovali. Jsou různé stupně autority, přičemž je pro nás nejlepší, když se na prvním místě podřídíme autoritě nejvyšší.  

Alan Vincent představuje Boží principy vedení ustanovené v obecné a místní církvi a přirozené rodině tak, aby pomazání mohlo proudit z hlavy na ramena a na další části těla. Správný způsob vedení v Božím království je totiž mocí, kterou Bůh používá k ničení všech skutků nepřítele a ke sklizení mocné úrody.

V obecné církvi je Ježíš otcovskou hlavou, apoštolové a proroci jsou rameny. V rodině je hlavou manžel a manželka je rameny. V místní církvi je hlavou vedoucí a starší jsou rameny. Když pochopíme tento Boží princip správného řádu ve vedení, vše se vyjasní.

Brož., 48 str.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku