Život v nadpřirozené uzdravující moci

Kód: DB3015
Neohodnoceno
Značka: Chris Gore
–4 %
Život v nadpřirozené uzdravující moci
189 Kč –4 % 180 Kč
Skladem (>10 ks)
Říkal sis někdy: „Věřím, že Bůh uzdravuje. Ale služba uzdravování? To je pro… někoho na pódiu? Někoho superduchovního? Někoho, kdo je lepší než já?“ Chodit v Boží uzdravující moci je snadnější, než sis dovedl představit. V knize Život v nadpřirozené uzdravující moci Chris Gore zbavuje Boží nadpřirozenou moc mystického

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říkal sis někdy: bdquo;Věřím, že Bůh uzdravuje. Ale služba uzdravování? To je prohellip; někoho na pódiu? Někoho superduchovního? Někoho, kdo je lepší než já?ldquo; Chodit v Boží uzdravující moci je snadnější, než sis dovedl představit.

V knize Život v nadpřirozené uzdravující moci Chris Gore zbavuje Boží nadpřirozenou moc mystického nádechu. Ukazuje, že i ty můžeš být vyškolen a zmocněn k tomu, abys vstoupil do životního stylu chození v uzdraveních a zázracích.

Chris Gore je ředitel služby Healing Rooms ve sboru Bethel, Redding, Kalifornie, USA. Chris Gore je učedníkem Randyho Clarka, strávil nějaký čas v jeho týmu. Nová kniha, která je plná jeho osobních svědectví, přináší téma uzdravování ve stejném duchu jako v ČR velmi oblíbená a téměř vyprodaná kniha Základní průvodce službou uzdravování od autorů Randy Clarka a Billa Johnsona.

Brož., 146 str., rok vydání: 2016

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Křesťanské centrum Příbram
Rok Vydání: 2016
Počet stran: 146
Vazba: brožovaná
EAN: 9788090554795

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: