Země Izrael - dějinami a krajinou

Kód: DB2683
Neohodnoceno
Značka: Peter Walker
–9 %
Země Izrael - dějinami a krajinou
492 Kč –9 % 443 Kč
Skladem (8 ks)
Historie zaslíbené země sahá až k úsvitu lidských dějin a je protkána nesčetnými dramaty - od pohraničních šarvátek po vpády velkých armád, od příchodu Abrahama a praotců až k strhujícím vizím proroků. U moci se střídali nejrůznější vládcové, říše přicházely a zanikaly. V tomto "kotli" se mísily

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historie zaslíbené země sahá až k úsvitu lidských dějin a je protkána nesčetnými dramaty - od pohraničních šarvátek po vpády velkých armád, od příchodu Abrahama a praotců až k strhujícím vizím proroků. U moci se střídali nejrůznější vládcové, říše přicházely a zanikaly. V tomto quot;kotliquot; se mísily kultury a náboženské systémy. Země je dodnes svatá Židům, křesťanům i muslimům. Její obyvatelé ovlivnili dějiny světa tak zásadně, že je to v ostrém nepoměru s její malou rozlohou; vliv země neslábne ani v současnosti.

Čtenáři zde předkládáme stručný, ale odborně podložený přehled strhujícího příběhu země Izrael. Kniha je bohatě ilustrována špičkovými fotografiemi - netypickými leteckými záběry i původními snímky z 19. a 20. století pořízenými na jeruzalémské école Biblique. Při její četbě postupně projdete neuvěřitelné čtyři tisíce let lidských dějin. Země Izrael - Dějinami a krajinou je čtivá příručka, která obrazem zpřítomňuje dějiny jednoho z nejdůležitějších míst planety.

Váz., 176 str., rok vydání: 2014

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Česká biblická společnost
Rok Vydání: 2014
Počet stran: 176
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087287644

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: