Země Izrael - dějinami a krajinou

Země Izrael - dějinami a krajinou

Walker Peter

Historie zaslíbené země sahá až k úsvitu lidských dějin a je protkána nesčetnými dramaty - od pohraničních šarvátek po vpády.. více

Kniha

vydavatel: Česká biblická společnost

kód produktu: DB2683

maloobchodní cena: 492 Kč ušetříte 49 Kč (10%)

443 Kč včetně DPH

dostupnost: 8 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Walker Peter - Země Izrael - dějinami a krajinou

Historie zaslíbené země sahá až k úsvitu lidských dějin a je protkána nesčetnými dramaty - od pohraničních šarvátek po vpády velkých armád, od příchodu Abrahama a praotců až k strhujícím vizím proroků. U moci se střídali nejrůznější vládcové, říše přicházely a zanikaly. V tomto "kotli" se mísily kultury a náboženské systémy. Země je dodnes svatá Židům, křesťanům i muslimům. Její obyvatelé ovlivnili dějiny světa tak zásadně, že je to v ostrém nepoměru s její malou rozlohou; vliv země neslábne ani v současnosti.

Čtenáři zde předkládáme stručný, ale odborně podložený přehled strhujícího příběhu země Izrael. Kniha je bohatě ilustrována špičkovými fotografiemi - netypickými leteckými záběry i původními snímky z 19. a 20. století pořízenými na jeruzalémské École Biblique. Při její četbě postupně projdete neuvěřitelné čtyři tisíce let lidských dějin. Země Izrael - Dějinami a krajinou je čtivá příručka, která obrazem zpřítomňuje dějiny jednoho z nejdůležitějších míst planety.

Váz., 176 str., rok vydání: 2014

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku