Zdravá církev

Kód: NK0224
Neohodnoceno
–10 %
Zdravá církev
220 Kč –10 % 198 Kč
Skladem (>10 ks)

Musíme se přepnout do "misijního nastavení". Začíná se říkat, že místo "teologie misie" potřebujeme "misijní teologii". Na misii nelze nadále nahlížet jako na jednu z větví teologie. Veškerá teologie musí být ve svém zaměření misijní. Jsme v misijní situaci a všechno, co děláme, musí být misijní.

Proč vydáváme tuto knihu?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Musíme se přepnout do quot;misijního nastaveníquot;. Začíná se říkat, že místo quot;teologie misiequot; potřebujeme quot;misijní teologiiquot;. Na misii nelze nadále nahlížet jako na jednu z větví teologie. Veškerá teologie musí být ve svém zaměření misijní. Jsme v misijní situaci a všechno, co děláme, musí být misijní.

Proč vydáváme tuto knihu?

Autoři pocházejí z Evropy, proto je nám kontext knihy velmi blízký a srozumitelný. Timmis a Chester radikálním způsobem doplňují zažitou tradici evangelikální církve, z níž se v naší praxi a myšlení postupně začal vytrácet podstatný prvek evangelia, kterým je misie.

Kniha je praktická a přitom odborně napsaná. Nejde o naivní quot;plácnutí do vodyquot;, ale o nastolení zásadní diskuse reagující na dnešní situaci v Evropě, posun kultury a nemohoucnost zaběhlých modelů vyrovnat se s touto změnou.

Dan Hurta (CB Maják Vsetín)

Rok vydání: 2018, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 196 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Životní styl
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 196
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: