Zabíjet draky

Kód: DB3374
Neohodnoceno
–4 %
Zabíjet draky
250 Kč –4 % 238 Kč
Skladem (>10 ks)
Kniha Zabíjet draky nám prostřednictvím zdravého a praktického učení ukazuje, co o démonické říši říkají biblické myšlenky spasení, vykoupení a života v Božím království. Daniel Kolenda zbavuje duchovní boj mýtů, aby ukázal, jak nepřítel působí v našem životě a jak můžeme zničit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Zabíjet draky nám prostřednictvím zdravého a praktického učení ukazuje, co o démonické říši říkají biblické myšlenky spasení, vykoupení a života v Božím království. Daniel Kolenda zbavuje duchovní boj mýtů, aby ukázal, jak nepřítel působí v našem životě a jak můžeme zničit každého draka, se kterým se setkáme.

Daniel Kolenda je moderní misionář – evangelista, který přivedl osobně ke Kristu více než 17 milionů lidí skrze masové evangelizační kampaně pod otevřeným nebem v nejnebezpečnějších, nejsložitějších a nejodlehlejších oblastech světa. Jako nástupce světově proslulého evangelisty Reinharda Bonnkeho je Daniel prezidentem a ředitelem organizace Kristus pro všechny národy, služby, která zorganizovala jedny z největších evangelizačních událostí v historii, vydala přes 190 milionů knih ve 104 jazycích a má pobočky v 10 oblastech světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Křesťanské centrum Příbram
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 221
Vazba: brožovaná
EAN: 9788088166092

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: