Víra

Kód: DB3369
Neohodnoceno
Značka: Guy Gilbert
–10 %
Víra
159 Kč –10 % 143 Kč
Skladem (9 ks)
Další z řady Gilbertových knížek malých rozměry, ale velkých obsahem. V krátkých kapitolkách píše velmi intenzivně o svém pohledu na to, co je skutečně víra. Mluví o okouzlení světem jako prvním kroku kontemplace, o každodenní svatosti, o lásce jako základním vyjádření víry. Otevřeně ale mluví i o pochybnostech, o

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další z řady Gilbertových knížek malých rozměry, ale velkých obsahem. V krátkých kapitolkách píše velmi intenzivně o svém pohledu na to, co je skutečně víra. Mluví o okouzlení světem jako prvním kroku kontemplace, o každodenní svatosti, o lásce jako základním vyjádření víry. Otevřeně ale mluví i o pochybnostech, o temných nocích duše a utrpení, které ovšem víru nepopírají, ale vyztužují. Klade si otázku, zda jsou k víře nutné zázraky, např. uzdravení. Věnuje se modlitbě a četbě Písma jako prostředcích života víry, o společenství i o tom, jak o víře mluvit s ostatními.
Guy Gilbert je známý francouzský kněz a vychovatel delikventní mládeže. Z knih vydaných nakladatelstvím Portál jmenujme např. Bratr vyvržených, Evangelium svatého lotra, Srdce v ohni, Ať se ti život povede!, Partnerství, štěstí, Čas žít, Rodina aj.

Rok vydání: 2019, brožovaná, 104 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Portál
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 104
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: