Ve věci probuzení

Kód: DD1011
Neohodnoceno
Značka: Oboroh
–5 %
Ve věci probuzení
299 Kč –5 % 284 Kč
Skladem (1 ks)
Album "Ve věci probuzení"není samozřejmě žádnou polemikou se známým jehovistickým časopisem. Jde o stav, kdy člověk ví, že spí, což znamená, že už vlastně nespí, ale právě to ještě neví. Název je jeden z veršů, který posluchač, pokud bude poslouchat pozorně, nepřeslechne.Slávek Klecandr: Ale to pořád neodpovídám na otázku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Album quot;Ve věci probuzeníquot;není samozřejmě žádnou polemikou se známým jehovistickým časopisem. Jde o stav, kdy člověk ví, že spí, což znamená, že už vlastně nespí, ale právě to ještě neví. Název je jeden z veršů, který posluchač, pokud bude poslouchat pozorně, nepřeslechne.

Slávek Klecandr: Ale to pořád neodpovídám na otázku quot;o čem deska budequot;. To není snadné...
Asi se dá říct, že o něčem neuchopitelném (rád bych, aby to tak vyznělo). Ať už je to ten stav mezi spánkem a bděním (viz první odpověď), nebo cokoli podstatné, co nás zjevně přesahuje, inspiruje, všemožně ovlivňuje, ale co nedokážeme pojmenovat. Občas se to trochu povede metaforou nebo podobenstvím.

Texty jsou (jak je u Oborohu obvyklé) ovlivněné biblí a křesťanstvím, ale (jak je rovněž obvyklé) nejsou ani v nejmenším programově křesťanské. Jde spíš o několik quot;odrazů mysliquot; jednoho křesťana, který má nedůvěru k hotovým odpovědím a který se i po padesátce má stále na co ptát, aniž věří, že se do smrti skutečně hotové odpovědi, po níž touží a neuměle i pátrá, dočká. A lepší už to nebude.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: Indies
Rok Vydání: 2010
EAN: 8595026664425

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: