Ve věci probuzení

Ve věci probuzení

Oboroh

Album "Ve věci probuzení"není samozřejmě žádnou polemikou se známým jehovistickým časopisem. Jde o stav, kdy člověk ví, že spí, což znamená,.. více

CD

vydavatel: Indies

kód produktu: DD1011

maloobchodní cena: 299 Kč ušetříte 15 Kč (5%)

284 Kč včetně DPH

dostupnost: 2 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
ukázka 1
ukázka 2
stránky skupiny
Oboroh - Ve věci probuzení

Album "Ve věci probuzení"není samozřejmě žádnou polemikou se známým jehovistickým časopisem. Jde o stav, kdy člověk ví, že spí, což znamená, že už vlastně nespí, ale právě to ještě neví. Název je jeden z veršů, který posluchač, pokud bude poslouchat pozorně, nepřeslechne.

Slávek Klecandr: Ale to pořád neodpovídám na otázku "o čem deska bude". To není snadné...
Asi se dá říct, že o něčem neuchopitelném (rád bych, aby to tak vyznělo). Ať už je to ten stav mezi spánkem a bděním (viz první odpověď), nebo cokoli podstatné, co nás zjevně přesahuje, inspiruje, všemožně ovlivňuje, ale co nedokážeme pojmenovat. Občas se to trochu povede metaforou nebo podobenstvím.
 
Texty jsou (jak je u Oborohu obvyklé) ovlivněné biblí a křesťanstvím, ale (jak je rovněž obvyklé) nejsou ani v nejmenším programově křesťanské. Jde spíš o několik "odrazů mysli" jednoho křesťana, který má nedůvěru k hotovým odpovědím a který se i po padesátce má stále na co ptát, aniž věří, že se do smrti skutečně hotové odpovědi, po níž touží a neuměle i pátrá, dočká. A lepší už to nebude.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku