Tváří k zemi

Tváří k zemi

Redman Matt

Když jsme padli na svou tvář v uctívání, byl na počátku nepochybně postoj srdce. Když vášnivě toužíme, aby v nás rostl Kristus,.. více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB3306

maloobchodní cena: 119 Kč ušetříte 6 Kč (5%)

113 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Redman Matt - Tváří k zemi

Když jsme padli na svou tvář v uctívání, byl na počátku nepochybně postoj srdce. Když vášnivě toužíme, aby v nás rostl Kristus, zjišťujeme, že se sami umenšujeme, jak se s úctou poddáváme Bohu. Všemohoucí nás uchvátí natolik, že se skláníme v naprosté vydanosti, a shledáváme, že je to jediná správná reakce.

Tato kniha Matta Redmana o uctívání nás zve na putování do divů a tajemství, a nabádá nás, abychom v našem uctívání objevili Boží jinakost.

„Matt nás zve k uctívání v duchu a v pravdě – v úžase nad naším všemohoucím Bohem.“ - Darlene Zschechová, autorka knih Extravagant Worship (Plýtvající uctívání) a Kiss of Heaven (Polibek nebes), skladatelka a vedoucí chval.

„Tato kniha je pro mě výzvou – usvědčovala mě a současně inspirovala. Je to kniha probouzející zbožnost; chci ji číst stále znovu.“ - Tim Hughes, autor knihy Here I Am to Worship (Zde jsem, abych uctíval), skladatel a vedoucí chval.

Matt Redman složil písně „Srdce uctívání“, „Jeden den je lepší“, „Kéž jsou nemnohá má slova“, „Buď požehnáno Tvé jméno“ – a mnoho dalších. Matt vedl uctívání na mnoha shromážděních v různých částech světa. V češtině již vyšla jeho kniha Neuhasitelné uctívání. Působil jako hlavní redaktor Listů srdce uctívání (The Heart of Worship Files). Matt a jeho manželka Beth žijí se svými dětmi Maisey a Noahem v hrabství West Sussex v Anglii. Více najdete na webových stránkách mattredman.com

 

 

Rok vydání: 2019, brožovaná, výška: 15,6 cm šířka: 11,4 cm, 104 stran

 
blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku