To je supr! (Ať jsi velký nebo malý 2)

Kód: RD0624
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Klauníci
–10 %
To je supr! (Ať jsi velký nebo malý 2)
199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem (5 ks)
Druhé album dětského sboru KLAUNíCI vychází konečně na CD. Obsahuje 26 písniček pro mladé i staré, velké i malé, tlusté i hubené.. Stejně jako klaun v cirkuse chtějí děti na vaší tváři vyloudit úsměv, ale hlavně vás trochu nakazit radostí z evangelia, jak ji samy prožívají. Existuje i zpěvník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhé album dětského sboru KLAUNíCI bylo natočeno a vyšlo na MC v roce 1998. Obsahuje 26 písniček pro mladé i staré, velké i malé, tlusté i hubené.. Stejně jako klaun v cirkuse chtějí děti na vaší tváři vyloudit úsměv, ale hlavně vás trochu nakazit radostí z evangelia, jak ji samy prožívají. Existuje i zpěvník.

To je supr, Mít kámoše je supr, Mám tě rád, Ztratil se můj Míša, Dobrý je náš Bůh, Přišel Bůh, Raz, dva, tři, Děkuji, Ježíši, Bůh umí všechno, Spousta lidí, Nic tu není samo sebou, Pán Bůh dal rybkám vodu, Viklavý zub, Vám patří mé království, Ztracená ovečka, Hurá, hurá, Ježíš je král, Pane Ježíši, já ti děkuji, Být pasáčkem, Ježíš je Pán, Mé srdce má uši, Dobrý je můj Pán, I když bouřka domem třese, Pros, Bůh tě slyší, Ten, který náš svět stvořil, Od začátku až do konce, Tvá moc, Pane, ať mě chrání

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: Rosa Media
Rok Vydání: 2008
EAN: 8595083801764

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: