The Rock Mass

Kód: DD1144
Neohodnoceno
–9 %
The Rock Mass
195 Kč –9 % 176 Kč
Skladem (5 ks)
Rocková mše je výsledkem dlouhodobé spolupráce českého skladatele Daniela Kyzlinka a anglického textaře a písničkáře Johna de Jonga. Tato rocková duchovní hudba ve velkém aranžmá kombinuje sílu klasického orchestru a dravostí rocku a barevností filmové hudby. Rocková mše textově

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rocková mše je výsledkem dlouhodobé spolupráce českého skladatele Daniela Kyzlinka a anglického textaře a písničkáře Johna de Jonga. Tato rocková duchovní hudba ve velkém aranžmá kombinuje sílu klasického orchestru a dravostí rocku a barevností filmové hudby. Rocková mše textově vychází z liturgických textů mše a doplňuje ji o nové autorské texty v angličtině. Texty Johna de Jonga se výborně doplňují s prokomponovanou hudbou, která je chytlavá a zároveň poetická.
Unikátní hudební mezinárodní projekt vychází ve studiové verzi s 64 stránkovým bookletem s texty a esejemi Johna de Jonga, doplněnými expresivními fotografiemi Petra Hegyiho. Na natáčení se podílelo téměř 60 rockových, klasických i jazzových muzikantů, špičkoví zpěváci z Anglie a francouzký dirigent. Natáčení probíhalo ve 4 studiích v České republice i v Londýně. Závěrečný mix byl proveden ve studiu Sono, pod vedením zvukaře Milana Cimfeho.

1. Celebration
2. The Dance
3. Gloria
4. Sanctus
5. Agnus Dei
6. Prayer for Dying Souls
7. Prayer for a Dying World
8. Kyrie
9. Credo
10. Veni Sancte Spiritus
11. Symphony of Light
12. Gospel song
13. My Home

Gaz Twist a Kristen Joy - zpěv
Karlovarský symfonický orchestr řídí Martin Lebel

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: The Rock Mass
Rok Vydání: 2018
EAN:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: