The Rock Mass

The Rock Mass

de Jong John, Kyzlink Daniel

Rocková mše je výsledkem dlouhodobé spolupráce českého skladatele  Daniela Kyzlinka a anglického textaře a písničkáře  Johna de Jonga. Tato rocková duchovní.. více

CD

vydavatel: The Rock Mass

kód produktu: DD1144

maloobchodní cena: 195 Kč ušetříte 19 Kč (10%)

176 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
recenze (v angličtině)
de Jong John, Kyzlink Daniel - The Rock Mass

Rocková mše je výsledkem dlouhodobé spolupráce českého skladatele Daniela Kyzlinka a anglického textaře a písničkáře Johna de Jonga. Tato rocková duchovní hudba ve velkém aranžmá kombinuje sílu klasického orchestru a dravostí rocku a barevností filmové hudby. Rocková mše textově vychází z liturgických textů mše a doplňuje ji o nové autorské texty v angličtině. Texty Johna de Jonga se výborně doplňují s prokomponovanou hudbou, která je chytlavá a zároveň poetická.
Unikátní hudební mezinárodní projekt vychází ve studiové verzi s 64 stránkovým bookletem s texty a esejemi Johna de Jonga, doplněnými expresivními fotografiemi Petra Hegyiho. Na natáčení se podílelo téměř 60 rockových, klasických i jazzových muzikantů, špičkoví zpěváci z Anglie a francouzký dirigent. Natáčení probíhalo ve 4 studiích v České republice i v Londýně. Závěrečný mix byl proveden ve studiu Sono, pod vedením zvukaře Milana Cimfeho.

1. Celebration
2. The Dance
3. Gloria
4. Sanctus
5. Agnus Dei
6. Prayer for Dying Souls
7. Prayer for a Dying World
8. Kyrie
9. Credo
10. Veni Sancte Spiritus
11. Symphony of Light
12. Gospel song
13. My Home

Gaz Twist a Kristen Joy - zpěv
Karlovarský symfonický orchestr řídí Martin Lebel

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku