Stopy Stvořitele

Kód: DB3411
Neohodnoceno
–5 %
Stopy Stvořitele
219 Kč –5 % 208 Kč
Skladem (>10 ks)
Jak Bůh mluví skrze přírodu V této knížce se zabýváme přírodou jako stvořením, které ukazuje na svého Stvořitele, jenž všemu dává smysl. Budeme se učit jednat podle výzvy Jana Amose Komenského: „Prohlédněme přírodu, pohlížejíce jedním okem na ni, druhým na jejího Tvůrce.“ Apoštol Pavel řekl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Bůh mluví skrze přírodu

V této knížce se zabýváme přírodou jako stvořením, které ukazuje na svého Stvořitele, jenž všemu dává smysl. Budeme se učit jednat podle výzvy Jana Amose Komenského: „Prohlédněme přírodu, pohlížejíce jedním okem na ni, druhým na jejího Tvůrce.“

Apoštol Pavel řekl zásadní výrok týkající se přírody: Boží věčnou moc a božství, ačkoli jsou neviditelné, lze totiž od stvoření světa jasně vidět, když lidé přemýšlejí o jeho díle, takže jsou bez výmluvy. (Ř 1,20) Když budeme přemýšlet o Božím stvořitelském díle, uvidíme v přírodě mnohé Boží stopy!

Prorok Izajáš již asi 700 let před Kristem předpovídal dnešní ateistickou a evolucionistickou absurditu: Což řekne dílo o svém Tvůrci: Neučinil mě? (Iz 29,16) Předpovídal ale také den, kdy lidé poznají svého Stvořitele: V onen den bude člověk vzhlížet ke svému Tvůrci a jeho oči budou s úctou hledět ke Svatému Izraele. (Iz 17,7)

 

Tomáš Korčák se narodil v roce 1967 v Litoměřicích, kde ve svých šestnácti letech přijal Ježíše Krista jako svého Pána a Zachránce. Jeho život se radikálně změnil a po několika letech prožil povolání kázat evangelium Božího království. V roce 1991 založil se svými spolupracovníky Křesťanské společenství Juda na Mělníku, kde slouží jako pastýř do dnešních dnů. V roce 2008 založil Vydavatelství Juda, ve kterém mimo jiné vydal tři svoje knihy: Studnice uzdravení, Elijášův plášť a Uzdravující vděčnost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 178
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239582

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: