Štěstí lásky

Štěstí lásky

Okeová Janette

Clark a Marty na čas opouštějí farmu na východě a svěřují ji do péče dvou nejstarších, dospělých synů. Jedou totiž.. více

Kniha

vydavatel: Nakladatelství Triton

kód produktu: DB3307

maloobchodní cena: 219 Kč ušetříte 22 Kč (10%)

197 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Okeová Janette - Štěstí lásky

Clark a Marty na čas opouštějí farmu na východě a svěřují ji do péče dvou nejstarších, dospělých synů. Jedou totiž navštívit dceru Missii, která s manželem Williem a dvěma synky žije na dobytkářském ranči daleko na západě. Čeká je dlouhá cesta vlakem, během níž blíže poznají nejen velká města a život v nich, ale i nový typ lidí a vztahů v moderní průmyslové éře. A budiž rovnou řečeno, že ne všechny novinky se jim zalíbí.

V Missiině domově je čeká vřelé přivítání. S úlevou a pýchou zjišťují, že mladí si vedou skvěle, a vnoučata se prarodičů nemohou nabažit. Hlavně malý Nathan podniká s dědečkem spoustu klukovských dobrodružství. Na jednom z výletů do kopců nad prérií se však stane něco, co znovu prověří Clarkovu oddanost Bohu. Nejen Clark, ale celá rodina opět prochází těžkou zkouškou víry a vzájemné lásky. Ve chvílích nejhlubšího zoufalství jim pomocnou ruku nabídne člověk, který – jak už to u Božích zásahů bývá – prostřednictvím pomoci bližnímu nakonec nejvíce pomůže sám sobě.

 

 

Rok vydání: 2019, brožovaná, výška: 21,5 cm, šířka: 14 cm, 200 stran

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku