Staňte se lepším tátou již dnes

Kód: DB2589
Neohodnoceno
–10 %
Staňte se lepším tátou již dnes
240 Kč –10 % 216 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Kniha Gregory SlaytonaStaňte se lepším tátou již dnes nenechá lhostejným žádného otce, který ji otevře. Ať už aktivně hledáme nápady a inspiraci, jak se stát lepším tátou, nebo ji otevřeme jen tak ze zvědavosti, budeme „nakaženi“ nadšením a touhou tohoto otce čtyř dětí změnit budoucnost našich

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Gregory Slaytona Staňte se lepším tátou již dnes nenechá lhostejným žádného otce, který ji otevře. Ať už aktivně hledáme nápady a inspiraci, jak se stát lepším tátou, nebo ji otevřeme jen tak ze zvědavosti, budeme bdquo;nakaženildquo; nadšením a touhou tohoto otce čtyř dětí změnit budoucnost našich synů a dcer (a tím i budoucnost celých našich rodin, naši vlastní budoucnost a dokonce i budoucnost celé naší civilizace).

Nezáleží na tom, zda máme malé nebo větší děti, kluky nebo holky, zda žijeme v manželství 20 let nebo jsme do něho právě vstoupili, v této knize najdeme povzbuzení a moudré a uskutečnitelné rady, jak se za pomoci 10 užitečných bdquo;nástrojůldquo; zlepšit v té nejdůležitější práci v životě - kterou je otcovství.

Autor nám s humorem, pochopením, selským rozumem, přesto však s nesmlouvavou vážností pomůže, abychom převzali a naplnili naši někdy zanedbávanou otcovskou zodpovědnost. Nabízí nám také množství osobních zkušeností a příběhů ze života. To vše, abychom se i s Boží pomocí mohli stát co nejlepšími otci.
Brož.,276 str., rok vydání: 2013

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Kvartus
Rok Vydání: 2013
Počet stran: 276
Vazba: brožovaná
EAN: 9788090491694
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: