Staňte se lepším tátou již dnes

Staňte se lepším tátou již dnes

Slayton Gregory W.

Kniha Gregory SlaytonaStaňte se lepším tátou již dnes nenechá lhostejným žádného otce, který ji otevře. Ať už aktivně hledáme nápady.. více

Kniha

vydavatel: Kvartus

kód produktu: DB2589

maloobchodní cena: 240 Kč ušetříte 24 Kč (10%)

216 Kč včetně DPH

dostupnost: 2 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Slayton Gregory W. - Staňte se lepším tátou již dnes

Kniha Gregory Slaytona Staňte se lepším tátou již dnes nenechá lhostejným žádného otce, který ji otevře. Ať už aktivně hledáme nápady a inspiraci, jak se stát lepším tátou, nebo ji otevřeme jen tak ze zvědavosti, budeme „nakaženi“ nadšením a touhou tohoto otce čtyř dětí změnit budoucnost našich synů a dcer (a tím i budoucnost celých našich rodin, naši vlastní budoucnost a dokonce i budoucnost celé naší civilizace).

Nezáleží na tom, zda máme malé nebo větší děti, kluky nebo holky, zda žijeme v manželství 20 let nebo jsme do něho právě vstoupili, v této knize najdeme povzbuzení a moudré a uskutečnitelné rady, jak se za pomoci 10 užitečných „nástrojů“ zlepšit v té nejdůležitější práci v životě – kterou je otcovství.

Autor nám s humorem, pochopením, selským rozumem, přesto však s nesmlouvavou vážností pomůže, abychom převzali a naplnili naši někdy zanedbávanou otcovskou zodpovědnost. Nabízí nám také množství osobních zkušeností a příběhů ze života. To vše, abychom se i s Boží pomocí mohli stát co nejlepšími otci.
 
Brož.,276 str., rok vydání: 2013
blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku