Škola ohně (+CD-ROM)

Kód: DB2367
Neohodnoceno
520 Kč
Skladem (>10 ks)

škola ohně - efektivní získávání ztracených a evangelizace

20 lekcí, které vás vyzbrojí pro efektivní získávání ztracených a evangelizaci

Detailní informace

Detailní popis produktu

škola ohně - efektivní získávání ztracených a evangelizace

20 lekcí, které vás vyzbrojí pro efektivní získávání ztracených a evangelizaci

Bůh je stravující oheň a Bůh je láska. Boží dotek nás rozehřívá a rozdmýchává, dokáže podpálit i mokré dřevo. Kdybychom nebyli zapáleni, nemohli bychom zprostředkovávat Boží charakter ostatním. škola ohně je postavená na Bibli a je celá o biblickém Bohu ohně, který nás křtí ohněm a vysílá nás kázat dobrou zprávu všemu stvoření.

Tento studijní materiál přináší kvalitní biblické vyučování. Jeho cílem je zapálit každého křesťana k tomu, aby se stal efektivním v získávání ztracených a byl vášnivým rybářem lidí. škola ohně přináší křesťanům po celém světě vynikající vyučování týkající se osobní i organizované evangelizace. Pomůže vám převést vaše povolání a vášeň pro získávání ztracených v účinnou akci.

Mezinárodně uznávaný evangelista REINHARD BONNKE vede více než 40 let evangelizační tažení v Africe i po celém světě. Od začátku nového tisíciletí díky nim přijalo Krista více než 58 milionů lidí. Je zakladatelem organizace Kristus pro všechny národy, evangelizační služby s celosvětovým dopadem a autorem mnoha knih. Zároveň je iniciátorem prvotřídní fi lmové série Full Flame a zakladatelem školy ohně Reinharda Bonnkeho, která vyzbrojuje lidi k efektivnímu získávání ztracených a k evangelizaci.

Obsah
bull; Základní principy
bull; Spasení jako doktrína a zkušenost
bull; Biblický podklad pro evangelizaci
bull; Principy světové evangelizace
bull; Služba Slova, Metody a modely učednictví a následné péče
bull; Duch Svatý a evangelizace

CD-ROM
Obsahuje vybrané pasáže ze zásadních knih R. Bonnkeho: quot;Víra - napojení na Boží moc, Mocné Boží projevy, Čas sa kráti a Evangelizace ohněm.quot;

Brož., 176 str., 240 str. na CD-ROM, vyšlo 2011

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: