Satanova strategie

Kód: DB3226
Neohodnoceno
–10 %
Satanova strategie
190 Kč –10 % 171 Kč
Skladem (3 ks)
Tato kniha slouží jako příručka pro bojovníka Kristovy armády. Není to žádné čtení pro zběhy, kteří neberou následování Krista vážně. Je to důležitý průvodce opravdového křesťana, který stojí na bitevním poli a chce vědět, jak vítězit. Warren W. Wiersbe vysvětluje základní biblické instrukce, jak se vypořádat se

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kniha slouží jako příručka pro bojovníka Kristovy armády. Není to žádné čtení pro zběhy, kteří neberou následování Krista vážně. Je to důležitý průvodce opravdového křesťana, který stojí na bitevním poli a chce vědět, jak vítězit.

Warren W. Wiersbe vysvětluje základní biblické instrukce, jak se vypořádat se strategiemi, které proti nám ďábel používá. Zdůrazňuje, že ve chvílích, kdy na nás satan zaútočí jako svůdce, ničitel, vládce nebo žalobce, je nutné nepříteli vzdorovat tím, že se budeme řídit Boží pravdou. Kniha obsahuje kapitoly pojednávající o tom, jak dosáhnout vítězství nad satanem v církvi a v rodině.

Kdy jsme naposledy slyšeli kázání, ve kterém byl alespoň jednou zmíněn satan - padlý anděl, který se lidstvo snaží uvrhnout do zkázy a o kterém je řeč hned na prvních stránkách Bible i na jejím konci? A dostala se nám někdy do rukou kniha, která by satanovy záměry podrobně rozebírala? Pravděpodobně nás takové otázky přivedou do rozpaků, protože najít dobrou knihu na toto téma není snadné.
Už samotná tato skutečnost by nás měla vést k tomu, abychom si knihu Warrena W. Wiersbeho pořídili do své knihovny. Vítám systematickou přehlednost této knihy i její biblickou fundovanost. Proto ji vřele doporučuji.
- Miloš šolc st., bývalý předseda a kazatel BJB

Dr. Wiersbe působil jako hlavní pastor známé církve Moody Church v Chicagu a jako generální ředitel rozhlasového vysílání bdquo;Back to the Bibleldquo; (Zpět k Bibli). Je autorem mnoha knih na biblická témata.

Brož., 140 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 140
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087587492

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: