Ruku v ruce s Ježíšem

Kód: DB3253
Neohodnoceno
Značka: Elias Vella
–10 %
Ruku v ruce s Ježíšem
229 Kč –10 % 206 Kč
Skladem (4 ks)
Nestačí, když Ježíše poznáváme rozumem nebo si o něm něco nastudujeme. Nestačí, ani když k němu chováme zbožnou úctu a máme jeho obraz pověšený nad postelí. Nestačí být jen hrdý na to, že jsem křesťan. Každá tato věc je sama o sobě dobrá, ale není to všechno. To hlavní je přijmout Ježíše jako Pána svého života. A kráčet

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nestačí, když Ježíše poznáváme rozumem nebo si o něm něco nastudujeme. Nestačí, ani když k němu chováme zbožnou úctu a máme jeho obraz pověšený nad postelí. Nestačí být jen hrdý na to, že jsem křesťan. Každá tato věc je sama o sobě dobrá, ale není to všechno. To hlavní je přijmout Ježíše jako Pána svého života. A kráčet s ním ruku v ruce. Autor se poutavě a prakticky pokouší ukázat, co znamená kráčet ruku v ruce s Ježíšem. Prozradit lze jediné: naplní nás to velkou radostí.

Elias Vella (*1941) je kněz a františkán minorita z Malty. Absolvoval studium teologie a katechetiky v Římě, byl provinciálem minoritů na Maltě a poté farářem v St. Paulrsquo;s Bay. Od roku 1993 působí jako diecézní exorcista, ale mnoho času věnuje vedení seminářů a exercicií po celém světě, nejčastěji na témata následování Krista, vnitřního uzdravení a služby osvobození od Zlého.

Brož., 152 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Karmelitánské nakladatelství
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 152
Vazba: brožovaná
EAN: 9788075660565

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: