Rezonanční příběhy 2

Kód: NK0196
Doprodej
Neohodnoceno
–10 %
Rezonanční příběhy 2
190 Kč –10 % 171 Kč
Skladem (8 ks)
Mozaika drobných příběhů v obou knihách manželů Javornických vytváří ucelený obraz Boží věrnosti a lásky. Kde je ochota sloužit, tam Bůh sesílá svoje požehnání. To se odráží na každé stránce obou dílů Rezonančních příběhů. Je to trefný název. Ukazuje souznění života s vírou, ale - a to je

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mozaika drobných příběhů v obou knihách manželů Javornických vytváří ucelený obraz Boží věrnosti a lásky. Kde je ochota sloužit, tam Bůh sesílá svoje požehnání. To se odráží na každé stránce obou dílů Rezonančních příběhů. Je to trefný název. Ukazuje souznění života s vírou, ale - a to je hlavní - neutuchající milost a věrnost našeho Pána Ježíše Krista. Ozývá se tam také odvaha nezištně sloužit i v nepříznivých podmínkách totality. Ve všech těch příbězích vidíme, že se Bůh přiznává k víře dělající. Taková víra přináší dobré ovoce.
Jan Marek, strojní konstruktér, Langley, Kanada

Jako mladý kazatel jsem byl značně ovlivněn příběhy německých terénních kazatelů Johanna a Wilhelma Busche, které silné oslovily velkou část německé církve, ale také můj osobní život. V obou knížkách Javornických nalézáme něco velmi podobného, čtivého, strhujícího a přesvědčivého. Víra a úzký vztah k Bohu i Ježíši Kristu jsou něco velmi hluboce praktického, prožívaného v osobitých případech Božího vedení, v událostech i životních příbězích obyčejných lidí. Myslím, že každý z nás tam najde quot;svůj příběhquot;. Každý příběh je uveden biblickým citátem a končí výrokem různých autorů i quot;slavných křesťanůquot;. Tečkou každého děje jsou dvě tři otázky k zamyšlení. Obě knihy tak můžeme dobře využít v různých programech i při rodinných pobožnostech s dětmi. Ale především jsou dobrý nástroj misie. Dárek pro naše přátele, za něž se třeba léta bezúspěšně modlíme. REZONANČNí PŘíBĚHY jsou opravdu nevšední knížky, nadčasové, tak jako se i po letech rád vracím k oněm quot;buschovským vyprávěnímquot;. Díky, Pavle a Věro, že jste čtenářské obci otevřeli i nejedno svoje tajemství a rodinné stříbro duchovních zkušeností svého života víry.
Mgr. Pavel Světlík, kazatel evangelia,
ředitel křesťanské ekologické organizace A Rocha v ČR

Rok vydání: 2016, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 152 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2016
Počet stran: 152
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: