Přísloví - Moudrost a její hostina (audiokniha)

Kód: DD1171
Neohodnoceno
–10 %
Přísloví - Moudrost a její hostina (audiokniha)
120 Kč –10 % 108 Kč
Skladem (>10 ks)
Další CD v souboru Biblické poezie v přebásněníDaniela Rause tvoří výběr textů, oslavujících Moudrost. Ta vystupuje na stránkách knihy Přísloví v personifikované podobě, jako dáma, jež má velké charisma a půvab, je okouzlující a krásná. Kdo si ji zamiluje, toho uchrání před množstvím

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další CD v souboru Biblické poezie v přebásnění Daniela Rause tvoří výběr textů, oslavujících Moudrost. Ta vystupuje na stránkách knihy Přísloví v personifikované podobě, jako dáma, jež má velké charisma a půvab, je okouzlující a krásná. Kdo si ji zamiluje, toho uchrání před množstvím patálií a naplní jeho život úspěchem.

V nahrávce vystupují Helena Dvořáková jako Moudrost a Lukáš Hlavica jako vypravěč. Vybrané texty tvoří sice jen zlomek jinak obsáhlé knihy, mají ale velmi osobitou atmosféru a tvoří jednotný celek, který umocňuje hudba Huberta Bittmana.

Staří pisatelé těchto úryvků se nepochybně snažili uměleckými prostředky motivovat čtenáře a posluchače. Texty hledají počátek moudrosti, kladou si otázku, v čem spočívá štěstí a uspokojení, popisují různost lidských cest a zvou na hostinu, kterou paní Moudrost pořádá.

Audionahrávka Přísloví - Moudrost a její hostina uzavírá soubor Biblické poezie. Při koupi tohoto CD dostanete zdarma krabičku na celý soubor.

Celkový čas: 21 minut

Projekt přebásněné biblické poezie zahrnuje tyto audionahrávky:
Jób - Člověk soudí Boha
Píseň písní - Padesát odstínů lásky
Kazatel - šalamounův grál
Žalmy - David a jeho blues
Přísloví - Moudrost a její hostina

Doplňkové parametry

Kategorie: Audioknihy
Vydavatelsví: Energeia
Rok Vydání: 2017
EAN: 8594184900055

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: