Přísloví - Moudrost a její hostina (audiokniha)

Přísloví - Moudrost a její hostina (audiokniha)

Další CD v souboru Biblické poezie v přebásněníDaniela Rause tvoří výběr textů, oslavujících Moudrost. Ta vystupuje na stránkách knihy Přísloví v personifikované.. více

CD

vydavatel: Energeia

kód produktu: DD1171

maloobchodní cena: 120 Kč ušetříte 12 Kč (10%)

108 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
ukázka
Přísloví - Moudrost a její hostina (audiokniha)

Další CD v souboru Biblické poezie v přebásnění Daniela Rause tvoří výběr textů, oslavujících Moudrost. Ta vystupuje na stránkách knihy Přísloví v personifikované podobě, jako dáma, jež má velké charisma a půvab, je okouzlující a krásná. Kdo si ji zamiluje, toho uchrání před množstvím patálií a naplní jeho život úspěchem.

V nahrávce vystupují Helena Dvořáková jako Moudrost a Lukáš Hlavica jako vypravěč. Vybrané texty tvoří sice jen zlomek jinak obsáhlé knihy, mají ale velmi osobitou atmosféru a tvoří jednotný celek, který umocňuje hudba Huberta Bittmana.

Staří pisatelé těchto úryvků se nepochybně snažili uměleckými prostředky motivovat čtenáře a posluchače. Texty hledají počátek moudrosti, kladou si otázku, v čem spočívá štěstí a uspokojení, popisují různost lidských cest a zvou na hostinu, kterou paní Moudrost pořádá.

Audionahrávka Přísloví – Moudrost a její hostina uzavírá soubor Biblické poezie. Při koupi tohoto CD dostanete zdarma krabičku na celý soubor.

Celkový čas: 21 minut

Projekt přebásněné biblické poezie zahrnuje tyto audionahrávky:
Jób – Člověk soudí Boha
Píseň písní – Padesát odstínů lásky
Kazatel – Šalamounův grál
Žalmy – David a jeho blues
Přísloví – Moudrost a její hostina

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku