Práce jako duchovní úkol

Kód: DB2562
Doprodej
Neohodnoceno
–10 %
Práce jako duchovní úkol
159 Kč –10 % 143 Kč
Skladem (3 ks)
Mnoho lidí se domnívá, že práce a duchovní život jdou proti sobě. Duchovní člověk však nachází ve své práci smysl, který přesahuje její praktický výsledek. Práce nemusí ochromovat duchovní život; je-li prožívána s živou vírou, umožňuje člověku duchovní růst, a to nezávisle na viditelném úspěchu.Kniha je

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnoho lidí se domnívá, že práce a duchovní život jdou proti sobě. Duchovní člověk však nachází ve své práci smysl, který přesahuje její praktický výsledek. Práce nemusí ochromovat duchovní život; je-li prožívána s živou vírou, umožňuje člověku duchovní růst, a to nezávisle na viditelném úspěchu.
Kniha je rozpracována do šesti kapitol: Co je práce, Dějiny práce, Práce v Bibli, Dnešní chápání práce, Duchovní rozměry práce, Práce na sobě samém. Kniha je zaměřena především prakticky, pro různé stavy v církvi, pro lidi vykonávající nejrůznější zaměstnání. Řada praktických cvičení a rad, které autoři nabízejí, může čtenářům pomoci, aby lépe poznali svůj vlastní přístup k práci, aby objevili možnosti růstu a posvěcení, které jejich práce nabízí, ale i rizika, která plynou z nezdravých postojů a návyků jako je workoholismus, perfekcionismus, kariérismus a jiné způsoby novodobého modlářství neboli bdquo;klanění se dílu vlastních rukouldquo;.

Brož., 141 str., rok vydání 2011

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Karmelitánské nakladatelství
Rok Vydání: 2011
Počet stran: 141
Vazba: brožovaná
EAN: 9788071953685

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: