Práce jako duchovní úkol

Práce jako duchovní úkol

Assländer Friedrich, Grün Anselm

Mnoho lidí se domnívá, že práce a duchovní život jdou proti sobě. Duchovní člověk však nachází ve své práci smysl,.. více

Kniha

vydavatel: Karmelitánské nakladatelství

kód produktu: DB2562

maloobchodní cena: 159 Kč ušetříte 16 Kč (10%)

143 Kč včetně DPH

dostupnost: 3 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Assländer Friedrich, Grün Anselm - Práce jako duchovní úkol

Mnoho lidí se domnívá, že práce a duchovní život jdou proti sobě. Duchovní člověk však nachází ve své práci smysl, který přesahuje její praktický výsledek. Práce nemusí ochromovat duchovní život; je-li prožívána s živou vírou, umožňuje člověku duchovní růst, a to nezávisle na viditelném úspěchu.
Kniha je rozpracována do šesti kapitol: Co je práce, Dějiny práce, Práce v Bibli, Dnešní chápání práce, Duchovní rozměry práce, Práce na sobě samém. Kniha je zaměřena především prakticky, pro různé stavy v církvi, pro lidi vykonávající nejrůznější zaměstnání. Řada praktických cvičení a rad, které autoři nabízejí, může čtenářům pomoci, aby lépe poznali svůj vlastní přístup k práci, aby objevili možnosti růstu a posvěcení, které jejich práce nabízí, ale i rizika, která plynou z nezdravých postojů a návyků jako je workoholismus, perfekcionismus, kariérismus a jiné způsoby novodobého modlářství neboli „klanění se dílu vlastních rukou“.

Brož., 141 str., rok vydání 2011

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku