Poznání Boha

Kód: NX0080
Neohodnoceno
Značka: J.I. Packer
–10 %
Nx0080
360 Kč –10 % 324 Kč
Skladem (10 ks)

Klasické dílo J.I.Packera již přes čtyřicet let odhaluje statisícům křesťanů po celém světě nádheru, slávu a radost, které se skrývají v poznání Boha. Může se stát tou nejzásadnější knihou, kterou kromě Písma v letošním či příštím roce přečtete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasické dílo J. I. Packera již přes čtyřicet let odhaluje statisícům křesťanů po celém světě nádheru, slávu a radost, které se skrývají v poznání Boha. Může se stát knihou, která bude kromě Písma tou nejzásadnější, kterou v letošním či příštím roce přečtete.#65279;

bdquo;Přestože by knihy a eseje, které J. I. Packer sepsal, naplnily celé police, nejvíce ze všeho proslul svým znamenitým Poznáním Boha. Další jej následovali a napsali knihy o touze po Bohu, lásce k Němu, či službě a hledání Boha, ale Packerovo dílo vše vyjadřuje jednoduše a také nejlépe.ldquo;

Joni Eareckson Tada

Packer píše stručně, živě a výstižně. Mapuje horizont celé Bible a tím nám rozšiřuje obzory. A pravda, o které pojednává, nám zapaluje srdce. Přinejmenším zapálila to moje a donutila mě knihu odložit a uctívat Boha a modlit se.

John R. W. Stott

J. I. Packer je teologem, který pokládá seno tam, kam na něj ovce dosáhnou - jednoduše nám, obyčejným lidem, ukazuje, co znamená znát Boha.

Elisabeth Elliotová

Poznání Boha je mistrovské dílo stvořené mistrem teologem. Slouží jako budíček pro ty, kdo spí a Boží majestát nevnímají.

R. C. Sproul

J. I. Packer je členem správní rady Regent College v kanadském Vancouveru, kde působí též jako profesor teologie. Kromě toho je také členem redakční rady časopisu Christianity Today. Je autorem mnoha knih, včetně knihy Evangelizace a Boží svrchovanost, která vyšla i v češtině v nakladatelství Didasko.

Váz., 336 str., rok vydání: 2019

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2022
Počet stran: 335
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087587546

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: