Poutníkova cesta pro děti

Kód: NX0197
1 hodnocení
–10 %
Poutníkova cesta pro děti
360 Kč –10 % 324 Kč
Skladem (>10 ks)

Moderní převyprávění klasického díla Johna Bunyana,  Poutníkova cesta spolu s vysvětlením míst a postav, které se v tomto alegorickém románu vyskytují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdysi dávno žil ve Městě zkázy muž jménem Křesťan se svou ženou a čtyřmi dětmi. Nebyl moc bohatý, ale tvrdě pracoval a vydělával dost peněz, aby své rodině mohl zajistit dostatek jídla i oblečení. Měl malý dřevěný domek a spoustu přátel a sousedů, se kterými si rád povídal. Dlouhou dobu byl opravdu šťastný. Jednoho dne však našel knihu. Vyslala ho na nebezpečnou a dobrodružnou cestu – jenže zároveň mu tím zachránila život. Musel sice opustit svou ženu a děti, ale cestou potkal nové přátele i společníky (a také nepřátele). Aby přežil, musí se mít na pozoru: útoky přicházejí ze všech stran – a někdy nečekaně. Dorazí bezpečně až do cíle? Dojde až do Nebeského města? Zvládne bažinu Malomyslnosti, poradí si s obrem Beznadějem a překoná pahorek Obtížnosti?

Poutníkova cesta pro děti nabízí moderní převyprávění tohoto známého klasického díla Johna Bunyana. Navíc obsahuje užitečné vysvětlení jmen postav a míst, která Křesťan a jeho společníci postupně navštíví, a Bunyanovo uvažování o nich.

„Bunyanova Poutníkova cesta … a překlad Bible. Nic víc nechci.“
– Vincent van Gogh

„Ani ten nejkultivovanější dospělý nemůže nic víc vynachválit a dítě nenajde nic zábavnějšího než tuto jedinečnou knihu.“
– Samuel Johnson

JEAN WATSONOVÁ žije v obci Sevenoaks v Kentu v Anglii a je známou autorkou. Napsala také knížku Corrie ten Boom: Hodinářova dcera a další knížky pro děti ve věku 9-14 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2023
Počet stran: -
Vazba: brožovaná
EAN: 9788088447399

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: