Potřebuji tvou lásku

Kód: NK0300
Neohodnoceno
Značka: Ross Campbell
–10 %
Potřebuji tvou lásku
199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem (>10 ks)

Jsme dobří rodiče? To je otázka, která napadne snad každou maminku a tatínka na světě. Zázrak zrození, první úsměv, první krůčky - na počátku života našich dětí je vše úžasné. Postupně však přichází rodinná rutina, první konflikty a těžké chvíle. Umíme dětem poskytnout potravu, oblečení, hračky, zábavu... Jak jim, ale dát to nejdůležitější? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme dobří rodiče? To je otázka, která napadne snad každou maminku a tatínka na světě. Zázrak zrození, první krůčky - na počátku života našich dětí je vše úžasné. Postupně však přichází rodinná rutina, první konflikty a těžké chvíle. Umíme našim dětem poskytnout potravu, oblečení, hračky, zábavu...

Jak jim ale dát to nejdůležitější?

Tato kniha je pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem dávat to, co potřebují pro svůj život ze všeho nejvíc - opravdovou lásku. Bezpodmínečná láska není luxus. Je skutečně nezbytná pro zdravý vývoj našich dětí. V této knize se dozvíte nejen proč, ale také jak můžete svému dítěti lásku prokazovat.

Co je to bezpodmínečná láska? To znamená milovat své dítě bez ohledu na to, jaké je. Rozhodující nejsou jeho kvality nebo handicapy. Není podstatné, co z něho bude, a vůbec nejtěžší na této lasce je to, že nezáleří ani na tom, jak se dítě chová.

Dr. Ross Campbell byl profesorem pediatrie a psychiatrie na univerzitě v Tennessee v USA. Jeho terapeutickou praxí prošlo za více než 30 let práce tisíce rodiřů.Jeho kniha Potřebuji tvou lásku se dočkala desítek dotisků a stále patří mezi nejžádanější tituly v oblasti výchovy dětí.

Potřebuji vou lásku vychází již v pátem českém vydání!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 140
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: