Potřebuji tvou lásku

Potřebuji tvou lásku

Ross Campbell

Jsme dobří rodiče? To je otázka, která napadne snad každou maminku a tatínka na světě. Zázrak zrození, první krůčky -.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0300

maloobchodní cena: 199 Kč ušetříte 20 Kč (10%)

179 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Ross Campbell - Potřebuji tvou lásku

Jsme dobří rodiče? To je otázka, která napadne snad každou maminku a tatínka na světě. Zázrak zrození, první krůčky - na počátku života našich dětí je vše úžasné. Postupně však přichází rodinná rutina, první konflikty a těžké chvíle. Umíme našim dětem poskytnout potravu, oblečení, hračky, zábavu... Jak jim ale dát to nejdůležitější?

Tato kniha je pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem dávat to, co potřebují pro svůj  život ze všeho nejvíc - opravdovou lásku. Bezpodmínečná láska není luxus. Je skutečně nezbytná pro zdravý vývoj našich dětí. V této knize se dozvíte nejen proč, ale také jak můžete svému dítěti lásku prokazovat. Co je to bezpodmínečná láska? To znamená milovat své dítě bez ohledu na to, jaké je. Rozhodující nejsou jeho kvality nebo handicapy. Není podstatné, co z něho bude, a vůbec nejtěžší na této lasce je to, že nezáleří ani na tom, jak se dítě chová. 

Dr. Ross Campbell byl profesorem pediatrie a psychiatrie na univerzitě v Tennessee v USA. Jeho terapeutickou praxí prošlo za více než 30 let práce tisíce rodiřů.Jeho kniha Potřebuji tvou lásku se dočkala desítek dotisků a stále patří mezi nejžádanější tituly v oblasti výchovy dětí.

Potřebuji tvou lásku vychází již v pátem českém vydání!

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku