Poslání církve

Kód: NX0162
Neohodnoceno
–10 %
Poslání církve
320 Kč –10 % 288 Kč
Skladem (1 ks)

Křesťané dnes definují misii více zeširoka a rozmanitěji než kdykoli předtím. Ubíráme se jako tělo Kristovo stejným směrem, nebo má každý z nás jiný úkol? Někteří tvrdí, že posláním církve je

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesťané dnes definují misii více zeširoka a rozmanitěji než kdykoli předtím. Ubíráme se jako tělo Kristovo stejným směrem, nebo má každý z nás jiný úkol? Někteří tvrdí, že posláním církve je postavit se proti nespravedlnosti, zmírňovat utrpení a dělat co nejvíc proto, aby svět poznal Boží lásku. Jiní se obávají, že církvi hrozí, že se přestane soustředit na Boha, a tudíž kladou důraz na zvěstování evangelia. Zdá se, že lidé poslání církve stále ještě správně nepochopili.

Kevin DeYoung a Greg Gilbert se domnívají, že jako evangelikálové se můžeme v mnohém shodnout, pokud se ovšem budeme na věc dívat ze správného úhlu a svou teologii misie budeme budovat ze stejných biblických stavebních kamenů. DeYoung a Gilbert objasňují klíčové pojmy, jako je království, evangelium a sociální spravedlnost, a pomáhají nám tak dojít ke shodě – sjednotit se na tom, co máme společného – a pustit se do toho, co je skutečným posláním církve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2022
Počet stran: 265
Vazba: brožovaná
EAN: 9788088447061

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: